نخستین نشست بررسی زمینه‌های همکاری تفاهم‌نامه ایران و آلمان با حضور دبیران مناطق ششگانه سازمان بهزیستی با پیام معاون وزیر و رئیس بهزیستی سازمان کشور در کرمان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، متن پیام انوشیروان محسنی‌بندپی معاون وزیر و رئیس بهزیستی سازمان کشور به شرح زیر است:

دبیران محترم شورای مناطق شش گانه سازمان بهزیستی کشور

برگزاری اولین نشست مستقل دبیران مناطق شش گانه شنبه هشتم آبان ماه 1395 به میزبانی استان کرمان ، آغاز دیگری است از برقراری تعامل و تبادل تجارب و دانش بومی مناطق به منظور استفاده از ظرفیت های موجود ملی و فراملی در بدنه دولت و مردم به نفع و برای گروه‌های هدفی که برخودرای از سلامت و رفاه اجتماعی از حقوق حقه آنان است .

با تاکید براهمیت برگزاری اینگونه جلسات یاد آور می شوم که نشست های منطقه ای باید به افق های تازه ای در مسیر خدمت به جامعه و فراهم کردن شرایط بهتر زیستن منجر شود . لذا از شما دبیران محترم مناطق به عنوان نمایندگان 32 استان کشور انتظار دارم  با شناسایی ظرفیت های بومی – منطقه ای – ملی و بین الملی و با توسعه روابط مناطق براساس خرد جمعی و به کارگیری تجارب و توان کارشناسی در قالب برنامه های مدون و بومی سازی شده و با استفاده از مشارکت و توان جمعی سازمان بهزیستی کشور در مسیر استقلال و خودکفایی گروههای هدف اقدام و عمل نمائید . ضمن آرزوی موفقیت و سلامت برای تمامی خادمان عرصه رفاه اجتماعی امیدوارم در سایه سار حضرت حق موفق و موید باشید.

انتهای پیام/