جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تجلیل از نیم قرن خدمات صادقانه و ارزشمند آیت الله سید یحیی جعفری با حضور مدیر کل ،اعضا شورای معاونین و کارکنان بهزیستی استان کرمان ،مدیر کل حوزه استاندار،مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت رفاه ،مدیران استانی و خیرین در محل سالن نشاط اداره کل بهزیستی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان آیت الله سید یحیی جعفری بابیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی دستآورد خون هزاران شهید می باشد عنوان کرد : باید با شناساندن انقلاب به نسل جدید و آینده با هدف پاسداری از ارزش های نظام اسلامی تلاش نماییم .

سید یحیی جعفری با اشاره به گذشت قریب به 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : مبارزات مردم شایسته استان کرمان در دفاع از خاک وطن و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی  ستودنی می باشد .

در پایان مراسم از طرف مدیر کل ، کارکنان  و نماینده ایثارگران به نیابت از خانواده های شهدا ء بهزیستی استان کرمان از نیم قرن خدمات صادقانه و ارزشمند آیت الله سید یحیی جعفری تقدیر شد .

دستگاه های زیر مجموعه وزارت رفاه به نمایندگی از دکتر فخر و همچنین مراکز و موسسات خیریه از خدمات شایسته آیت الله جعفری تقدیر و همچنین از خیرین تجلیل شد .