آیین تقدیر از فرزندان ورزشکار مدال آور و قهرمان چهاردهمین جشنواره فرهنگی – ورزشی با حضور معاون پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور ، مدیر کل و اعضاء شورای معاونین بهزیستی استان کرمان و جمعی از فرزندان در محل سالن نشاط اداره کل بهزیستی استان کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان با تبریک موفقیت های بزرگ فرزندان بهزیستی گفت : ورزش باعث تقویت جنبه های مختلف فرهنگی – اجتماعی در فرزندان  می شود .

صادق زاده با بیان اینکه ورزش می تواند مشارکت اجتماعی فرزندان را به دنبال داشته باشد اظهار داشت : حضور موفق فرزندان در عرصه های مختلف علمی – فرهنگی و ورزشی و همچنین تربیت صحیح یکی از دغدغه های مهم بهزیستی می باشد .

وی با تاکید بر شناسایی استعدادهای فرزندان گفت : شناسایی استعدادهای درخشان فرهنگی و ورزشی فرزندان مراکز به ویژه مناطق کمتر برخوردار زمینه توانمندسازی و ارتقاء سلامت آنان را فراهم می کند .

مدیر کل بهزیستی با تقدیر و تشکر از مسئول و کارشناسان حوزه تربیت بدنی و رفاه بهزیستی استان کرمان عنوان کرد : چنین موفقیت هایی بدون تلاش و همکاری کارشناسان و تعاملات مثبت آنان با فرزندان انجام نمی شود .

صادق زاده یکی از اهداف مهم فعالیت های ورزشی بهزیستی را توانمندسازی فرزندان و افراد دارای معلولیت  اعلام کرد و خاطر نشان کرد : حضور و رقابت فرزندان در محیط های سالم به مشارکت هرچه بهتر آنان در اجتماع کمک می کند که امیدواریم با استفاده از ظرفیت های سازمان بهزیستی در راستای موفقیت و استقلال فرزندان بیش از پیش تلاش شود .

گفتنی است فرزندان بهزیستی استان کرمان در دو گروه دختر و پسر در چهاردهمین جشنواره فرهنگی – ورزشی سازمان بهزیستی کشور که در بابلسر برگزار شد در  رشته های  ورزشی دومیدانی – شنا – فوتسال (پسران) – پینگ پونگ – والیبال – شطرنج و آمادگی جسمانی به رقابت با حریفان خود پرداختند و  با کسب چهارده مدال طلا مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را به دست آورند.