همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ، طرح ضیافت مهر رمضان با اهداف کمک به مددجویان نیازمند ، جذب خیرین جدید ، تجلیل از همت و همراهی خیرین ، معرفی ماموریتهای بهزیستی ، دیدار معنوی مردم و مسئولین با مددجویان مقیم مراکز بهزیستی و… در سراسر استان آغاز شده است .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دکتر رضا عباسی مدیرکل بهزیستی با اعلام این خبر گفت : امسال نیز به روال سالهای گذشته با اجرای طرح ضیافت مهر رمضان در سراسر استان مصمم هستیم تاضمن معرفی ماموریتهای بهزیستی و جذب مشارکت مادی و معنوی خیرین برای ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف ، با کمک مردم  مسئولین و خیرین علاوه بر فراهم نمودن سفره های سحری و افطار برای مددجویان نیازمند به رفع مشکلات خاص ایشان کمک نمائیم .

دکتر عباسی تحقق این امر را منوط به کمک تمامی مسئولان ، صاحبان صنایع و صنوف ، خیرین تخصصی و… دانست و افزود : به همین منظور نشستهای تخصصی را در قالب طرح ضیافت مهر رمضان برای صاحبان مشاغل خاص برنامه ریزی کرده ایم که تا پایان ماه مبارک رمضان با انجام این نشستها و جلب نظر موافق افراد و ارائه نیازهای مددجویان به این مهم دست پیدا کنیم .
مدیرکل بهزیستی ، نشست های تخصصی با پزشکان ، مدیران بانکها ، مدیران کارخانه های فعال استان و صاحبان صنایع ، مجامع امور صنفی تولیدی و توزیعی و… را از جمله این نشستها عنوان کرد.
دکتر عباسی تهیه سبد کالا ویژه ماه مبارک رمضان با کمک خیرین و بخشهای خصوصی و دولتی را از دیگر برنامه های ماه مبارک رمضان در کرمان اعلام کرد و گفت باتوجه به تجربه سالهای گذشته امیدواریم تا امسال نیز در کنار منابع اعتباری بهزیستی با تهیه سبد کالای ویژه رمضان ، کام مددجویان مومن و روزه دارمان را شیرین کنیم ،
وی ، تدارک برنامه حضور صاحبان مشاغل تخصصی به صورت گروهی در مراکز وابسته به بهزیستی و دیدار ایشان با مددجویان مقیم این مراکز و تدارک برنامه های افطاری ویژه جامعه هدف را از دیگر برنامه های طرح ضیافت مهر رمضان در کرمان اعلام کرد.
مدیرکل بهزیستی در ادامه گفت : امسال نیز مانند سال گذشته در شبهای قدر پایگاههای بهزیستی در محلهای برپایی مراسم معنوی احیا با حضور مددکاران بهزیستی فعال خواهند بود تا ضمن دریافت هدایای نقدی مردم ، از داوطلبین جهت شرکت  در طرح بیمه آتیه فرزندان و معلولین بی سرپرست بهزیستی ثبت نام نمایند.