مدیر کل و معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان کرمان ،رئیس شورای شهر ،جانشین معاونت خدمات شهری و معاون پارکهاو فضای سبز شهرداری در هجدهمین روز از ماه مبارک رمضان از سرای سالمندان بانوان مهر آذین بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان :عباس صادق زاده ضمن بازدید از مرکز و گفت و گوی صمیمی با کارکنان  از خدمات آنان تقدیر و مشکلات و دغدغه های سالمندان را جویا شد .

وی اظهار داشت : با توجه به اینکه مراکز  سالمندان به صورت خانه  اداره می شود بنابراین برای حفظ کرامت این گروه از افراد تحت حمایت امکان استفاده مستفیم از کمک های مردمی وجود ندارد .

مدیرکل بهزیستی استان کرمان  با اشاره به تجربیات ارزنده سالمندان و ارزش گذاری به سالها خدمات اجتماعی ، فرهنگی ، تولیدی و آموزش این گروه افزود : سالمندان بهترین سال های عمرشان برای توسعه جامعه خرج کرده اند بنابراین اجرا و عملیاتی کردن  روش های نوین جذب مشارکت های مردمی با توسعه مسولیت پذیری در بین مردم وخانواده ها را لازمه تکریم آنان دانست .

وحید زاده معاون مشارکتهای مردمی ، اشتغال و هماهنگی مراکز غیردولتی بهزیستی استان کرمان  با بیان اینکه در کرمان فضاهای مناسب برای رفع نیازهای سالمندان وجود ندارد ، گفت: در سرای سالمندان همان گونه که از نام و اهداف تشکیل این خانه ها آمده است؛ فقط نگهداری سالمند مطرح نیست، بلکه مراکز باید خدمات تخصصی و توانمندسازی تخصصی را در دستور کار خود قرار دهند.

در پایان از مسئول این مرکز  ، با اهدا لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.