بازدید از منزل مددجویان، برگزاری جشن انقلاب  و مسابقه والیبال و دیدار با خانواده شهدا از جمله اخبار کوتاه بهزیستی شهرستان کهنوج در ایام‌الله دهه فجر هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان از کهنوج، حسین صادقی رئیس بهزیستی شهرستان کهنوج در حاشیه بازدید از منزل مددجویان با گرامیداشت دهه فجر اظهار داشت: یک هزار و 525 پرونده تحت حمایت حوزه توانبخشی بهزیستی این شهرستان قرار دارد که از این تعداد 600 پرونده تحت حمایت دو مرکز غیر دولتی تحت نظارت بهزیستی هستند.

وی با اشاره به اینکه 406 پرونده تحت حمایت واحد اجتماعی هستند افزود:  324 پرونده به مرکز خیر یه دولتی نیکان واگذار شده است  که وظیفه خدمت رسانی به مددجویان را بر عهده دارد.

رئیس بهزیستی شهرستان کهنوج افزود: تمام تلاش این سازمان در راستای زندگی بهتر و بهتر زیستن گروه هدف است.

جشن انقلاب در مهدهای کودک کهنوج برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در مهد های کودک عمو پورنگ و باغ شادونه جشن انقلاب برگزار شد. همچنین در مهد کودک وانیا نیز جشنواره غذای سالم که به بهترین و مفیدترین غذاهای انتخابی جوایزی اهدا شد.برپایه این گزارش نمایشگاه نقاشی و کاردستی نیز در حاشیه برگزاری جشنواره غذای سالم برپا شد.

همزمان با دهه فجر مسابقه والیبال بین کارکنان بهزیستی منوجان برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر مسابقه والیبال بین کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کهنوج و کارکنان بنیاد شهید شهرستان برگزار شدکه در جریان این بازی تیم بنیاد شهید تیم بهزیستی کهنوج  را مغلوب خود کرد.

مسابقه طناب‌کشی بانوان بین کارکنان اداره بهزیستی و مربیان و مدیران  مهدهای کودک بهشت برگزار شد که از بین چهار تیم، تیم شماره یک برنده شد.

توسط بهزیستی کهنوج از خانواده شهید کلمرزی تجلیل شد

به مناسبت دهه فجر با حضور رئیس بهزیستی شهرستان کهنوج، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان کهنوج ، رئیس بنیاد شهید این شهرستان از خانواده شهید کلمرزی تجلیل به عمل آمد.

آذر کلمرزی فرزند شهید از کارمندان اداره بهزیستی شهرستان کهنوج است.

 

انتهای پیام/