جشن ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، نمایشگاه آثار نقاشی کودکان با موضوع انقلاب اسلامی و جشنواره غذا  در شهرستان بافت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان از شهرستان بافت در پنجمین روز از دهه فجر جشن ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور حمزه جواران فرماندار بافت، منظری مشاور امور بانوان در فرمانداری، دهقانی رئیس اداره ارشاد اسلامی بافت، ترابی مسئول کانون پرورش کودکان و نوجوانان ، ساعی زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بافت برگزار شد.

در حاشیه این جشن از تمامی بخش های بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان بافت از پرستاران با اهداء شاخه گل تقدیر به عمل آمد.

                                                                     

                                                                  نمایشگاهی از آثار نقاشی کودکان با موضوع انقلاب برگزار شد

 

در ششمین روز از دهه فجر نمایشگاهی از آثار نقاشی کودکان مهدهای کودک تحت نظارت  بهزیستی با موضوع انقلاب اسلامی و دهه فجر در محل اداره بهزیستی با نصب نقاشی کودکان به دیوار برگزار گردید که تعداد زیادی از این نقاشی ها بیانگر درک صحیح کودکان از انقلاب و پیروزی آن  بودند.  به رسم یادبود به سه نقاشی برتر جوایزی اهد خواهد شد. 

                                                                           جشنواره غذای سالم در بزنجان برگزار شد

جشنواره غذای سالم  در مهد آتنا بزنجان با حضور صادقی کارشناس تغذیه مرکز بهداشت، مسئول اموراجتماعی و کارشناسان امور کودکان برگزار گردید.

این جشنواره که  با پرسش و پاسخ در رابطه با غذای سالم و پرهیز از خوردن نمک و قند و چربی و استفاده از حبوبات همراه بود  11 نوع غذا که از نمک، قند و چربی کمتری برخوردار بودند مورد تائید کارشناس تغذیه قرار گرفت.