مراسم تقدیر از کارکنان جانباز بهزیستی زرند و خانواده هایشان برگزار شد
به مناسبت میلاد مسعود حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز و مقارن با سوم خرداد روز آزادی خرمشهر از کارکنان جانباز ، ایثارگر ، فرزندان و همسران جانباز اداره بهزیستی شهرستان زرند تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان زرند وحید طهماسبی رئیس بهزیستی ضمن تبریک اعیاد شعانیه ومیلاد حضرت ابوالفضل (ع) در سخنانی گفت : حضور عزیزانی که خود یا خانواده هایشان به یمن الگو قرار دادن رفتار و معرفت آقا ابوالفضل دراین  جمع حضور دارند موجب برکت و دلگرمی همگان و باعث جلای معنوی سازمان می باشد.
رییس شهرستان زرند در ادامه افزود: هیچ مراسم و بزرگداشتی نمی تواند قدر و منزلت جانبازان ، ایثارگران و شهداء را بخاطر زحمات و تلاشهایشان چه در زمان هشت سال جنگ تحمیلی و چه در عرصه های مختلف امروز به خوبی نشان دهد و همه ما مدیون فداکاری های آنان هستیم و دینی نسبت به خون پاک شهداء و جانبازان داریم که باید به بهترین نحو آن را ادا نماییم.
لازم به ذکر است در این مراسم حاضرین خاطرات خود را با موضوع جبهه ، اسارت و خانواده  بیان نمودند و در پایان با اهداء لوح تقدیر از ایثارگریهای جانبازان تقدیر و تشکر شد.

پنجمین جشن ازدواج مددجویان بهزیستی قلعه گنج برگزار شد
بنا به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان قلعه گنج پنجمین مرحله جشن ازدواج مددجویان بهزیستی قلعه گنج به مناسبت اعیاد شعبانیه با همت مددکاران شهرستان ، امام جمعه و خیرین در محل تالار “باغ بهشت” با حضور “پنج” زوج از خانواده بهزیستی برگزار شد . دراین مراسم معادل 40 میلیون ریال به هر زوج پرداخت شد.


روابط عمومی بهزیستی سیرجان با کسب امتیاز دراولین جشنواره روابط عمومی های برتر شهرستان حائز رتبه شد
بنا به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ، روابط عمومی بهزیستی سیرجان با شرکت در اولین جشنواره روابط عمومی های شهرستان در شاخص مناسبتها موفق به کسب رتبه برتر و دریافت دو لوح  تقدیر از فرماندار و دبیر هیأت داوران جشنواره شد .