دیدار مدیرکل بهزیستی کرمان با 35 مددجوی زرندی
دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی استان کرمان با سفر خود به شهرستان زرند با 35 مددجوی تحت حمایت بهزیستی شهرستان زرند دیدار کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دکتر عباسی ضمن بازدید از مراکز  تحت حمایت بهزیستی شهرستان زرند و دیدار با پرسنل با 35 نفر از مددجویان این شهرستان دیدار و به مشکلات ایشان رسیدگی نمود.

بازدید شور ای معاونین بهزیستی کرمان از مراکز شهرستان راور
فریبا لشکری معاون هماهنگی موسسات غیر دولتی ، مشارکتهای مردمی و اشتغال ، آزیتا سعیدی معاون امور اجتماعی و نسرین دخت سدیر معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان کرمان با سفر یک روزه خود به شهرستان راور از مراکز تحت نظارت این شهرستان بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،دراین بازدید معاونین ضمن بررسی روند خدمت رسانی بهزیستی به مددجویان در جریان درخواستها و مشکلات این مراکز قرار گرفتند.

ارزیابی  تیم بازرسی بهزیستی کرمان از فعالیتهای بهزیستی شهرستان انار
به دنبال اجرای برنامه های رسیدگی و بازدید از روند اقدامات ادارات بهزیستی در شهرستانها، تیم بازرسی بهزیستی کرمان متشکل از محمد فریفته رئیس دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات بهزیستی کرمان ، به همراه تعدادی از کارشناسان با سفر به شهرستان انار ازاداره بهزیستی این شهرستان  و مراکز تحت نظارت این اداره بازدید نمودند .
دراین بازدید تیم بازرسی ضمن یاد آوری نکات و تذکرات لازم درخصوص کاستی های اجتماعی و روند خدمت رسانی ، توجه به مددجویان و ارائه خدمات در اسرع وقت را از مهمترین وظایف پرسنل بهزیستی در شهرستانها عنوان کردند.

اعزام تعدادی از سالمندان بهزیستی کرمان به اردوی فرهنگی تفریحی
تعدادی از سالمندان تحت حمایت بهزیستی کرمان به منظور استفاده از امکانات تفریحی و فرهنگی  به شهرستان بابلسر اعزام شدند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان بدنبال اجرای برنامه های فرهنگی و تفریحی سازمان بهزیستی کشور ، در دومین هفته از اجرای این طرح تعداد 18 نفر از سالمندان خیریه سپهر بم که تحت نظارت بهزیستی کرمان فعالیت می نماید به شهرستان بابلسر اعزام شدند.
گفتی است در مراسم بدرقه  این سالمندان تعدادی از مسئولین بهزیستی استان کرمان حضور داشتند .