تیم والیبال مرکز اقامتی میان مدت پیام راور قهرمان مسابقات شهرستان شد
تیم والیبال مرکز اقامتی میان مدت پیام راور در مسابقات والیبال پیشکسوتان راور قهرمان شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان باقر زارع رئیس اداره بهزیستی شهرستان راور گفت:در این مسابقات که با حضور چند تیم برگزار شد ، پس از انجام چند مسابقه در دور رفت و برگشت در نهایت تیم والیبال مرکز اقامتی میان مدت پیام راور قهرمان مسابقات شهرستان شد.

برگزار ی مسابقات قرآنی ویژه مهد های کودک در رفسنجان
مسابقات قرآنی ویژه مهد های کودک در شهرستان رفسنجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ادراه کل بهزیستی استان کرمان ،بلندی رئیس اداره بهزیستی رفسنجان با بیان مطلب فوق گفت :در این مسابقات قرآنی که با داوری جمعی از کارشناسان  برگزار شد،شرکت کنندگان در رشتهای قرائت 7 سوره قرآن و اذان شرکت نمودند و در نهایت نفرات برتر معرفی شدند.
آموزش مهارتهای زندگی به دانش آموزان  قلعه گنج
دوره آموزشی مهارتهای زندگی ویژه دانش آموزان توسط بهزیستی در شهرستان قلعه گنج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، الیاس دستجردی رئیس اداره بهزیستی شهرستان قلعه گنج گفت :در این دوره آموزشی که با حضور 140دانش آموز مقطع دبیرستان برگزار شد ، آموزشهای لازم در خصوص فراگیری مهارتهای زندگی و نحوه  برخورد با مسایل و مشکلات زندگی از سوی مدرس این حوزه ارایه شد.
بازدید عضو شورای شهر بم از بهزیستی این شهرستان
یعقوب دریجانی عضو شورای شهر و رئیس سابق بهزیستی شهرستان بم با حضور در بهزیستی شهرستان بم از نزدیک با مسئولین و پرسنل این شهرستان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان، رئیس اداره بهزیستی بم از عضو شورای شهر بم خواست تا با حساسیت بیشتر مباحث مربوط به مناسب سازی محیط های شهری و اماکن عمومی شهر بم بویژه تردد آسان معلولین پیگیری شود.
برگزاری نشست مشترک  بهزیستی با خیرین در سیرجان
رئیس اداره بهزیستی سیرجان به همراه مسئول مشارکتهای این اداره با جمعی از خیرین دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این دیدار که به منظور آشنایی خیرین با فعالیتهای تخصصی بهزیستی به مددجویان و کمک به گسترش بیشتر این فعالیتها در سطح شهرستان برگزار شد ،پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در خصوص نحوه همکاری خیرین با بهزیستی در راستای ارایه خدمات بیشتر و بهتر به مددجویان نیازمند اتخاذ شد.
بازدید اعضاء شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیرجان از مرکز اقامتی ترک اعتیاد سیرجان
اعضاء شورای فرعی مواد مخدر سیرجان از مرکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد سیرجان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،پس از برگزاری نشست فرعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیرجان که در محل مرکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد عاشقان آزادی سیرجان برگزار شد ،اعضا از این مرکز که تحت نظارت بهزیستی فعالیت می کند بازدید و از نزدیک با روند بهبود بیماران این مرکز آشنا شدند .
گفتنی است در این بازدید اعضا شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از اقدامات و فعالیتهای در حال انجام این مرکز را خوب ازریابی نمودند و از بهزیستی به واسطه فعالیتهایش در خصوص پیشگیری و درمان اعتیاد تقدیر نمودند.