برگزاری دوره آموزشی مهارتهای زندگی ویژه مدیران و مربیان مهد های کودک
دوره سه روزه آموزش مهارتهای زندگی ویژه مدیران و مربیان مهد های کودک شهرستانهای رفسنجان ،انار و شهربابک در رفسنجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان این دوره آموزشی به منظور ارتقائ سطح علمی مدیران و مربیان مهد های کودک برگزار شد. بازدید فرماندهان پایگاه دریایی ارتش از مراکز بهزیستی سیرجان
دریادار و فرماندهان نداجا از مراکز نگهداری معلولین و کودکان بی سرپرست  بازدید کردند.
به گزار ش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان دراین بازید فرماندهان نداجا از نزدیک با فعالیتهای بهزیستی و خدمات حمایتی و تخصصصی بهزیستی به مراکز شبه خانواده آشنا شدند .
بزرگداشت  روز جهانی معلولین درشهرستان رفسنجان
مراسم بزرگداشت روز جهانی معلولین در شهرستان رفسنجان با حضور فرماندار و مسئولین محلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، در این مراسم  که جمعی از معلولین شهرستان رفسنجان به همراه خانواده های ایشان حضور داشتند ،برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی ویژه ماه محرم بوسیله معلولین برگزا شد.
در این مراسم فرماندار رفسنحان به منظورکمک به معلولین مبلغ 150 میلیون ریال وام قرض الحسنه برای معلولین نیازمند از طریق معرفی به بانک مسکن در نظر گرفت .
دیدرا جمعی از معلولین شهرستان رفسنجان با امام جمعه
به مناسبت روز جهانی معلولین 20 نفر از معلولین شهرستان رفسنجان به نمایندگی از دیگر معلولین به همراه رئیس اداره بهزیستی رفسنجان با امام جمعه دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، در این دیدار معلولین به بیان موفقیتهای خود در عرصه های مختلف فرهنگی ،هنری ،علمی و … پرداختند .
بزرگداشت روز جهانی معلولین درمهد کودک گلهای  شهر ستان سیرجان
مراسم بزرگداشت روز جهانی معلولین  در مهد کودک گلهای زندگی سیرجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان، این مراسم که به منظور آشنایی کودکان با این روز و احترام به معلولین برگزار شد،کارشناس پیشگیری از معلولیتهای بهزیستی  کودکان را با انواع معلولیتها آشنا کرد و نکات لازم در خصوص رعایت حقوق معلولین را ارایه نمود.
گفتنی است در این مراسم مسابقه نقاشی با عنوان چگونه به کودکان معلول کمک کنیم نیز برگزار شد.
بازدید رئیس اداره  بهزیستی بم از مدرسه استثنایی این شهر
رئیس اداره بهزیستی شهرستان بم به مناسبت روز جهانی معلول از مدرسه استثنایی این شهر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در این بازدید که جمعی از کارشناسان بهزیستی وی را همراهی می کردند با اهدا گل و شیرینی بین دانش آموزان استثنایی این روز را تبریک گفتند.
برگزار ی مسابقات فوتبال بین معلولین و منتخب پرسنل بهزیستی استان کرمان
به مناسبت روز جهانی معلولین  با برگزاری مسابقه فوتبال در شهرستان بم دو تیم منتخب پرسنل بهزیستی استان کرمان و معلولین  به رقابت پرداختند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این مسابقه تیم منتخب پرسنل بهزیستی استان با نتیجه 3بر 1 تیم معلولین شهرستان بم را شکست داد.
تجلیل از پرسنل معلول شاغل در رفسنجان
با فرا رسیدن روز جهانی معلولین از پرسنل معلول بهزیستی رفسنجان  تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،علاوه بر تجلیل پرسنل معلول بهزیستی طی بخشنامه ای از سوی فرماندار رفسنجان تمامی ادارات از پرسنل معلول خود تجلیل کردند .
گفتنی است در شهرستانهای دیگر استان کرمان نیز اقداماتی در خصوص تجلی از پرسنل معلول صورت گرفت و از تمامی پرسنل معلول بواسطه خدمات ارزنده خود در بهزیستی و نهاد های دولتی تقدیر شد.
رئیس بهزیستی رفسنجان با شرکت در برنامه رادیویی به سوالات معلولین پاسخ داد
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان با شرکت در برنامه زنده رادیو محلی رفسنجان به سولات معلولین پاسخ گفت .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان این برنامه به مناسبت روز جهانی معلولین و به منظور پاسخگویی به درخواستها و سوالات معلولین برگزار شد.
دیدار امام جمعه رابر با  تعدادی از معلولین
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رابر به همراه امام جمعه و فرماندار با تعدادی از معلولین این شهرستان دیدار کردند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در این دیدار که به مناسبت روز جهانی معلولین انجام شد ،مسئولین شهرستان رابر ضمن حضور در منازل تعدادی از معلولین از نزدیک با ایشان دیدار و به درخواستهای مطرح شده پاسخ دادند.