تقدیر فرماندار رفسنجان از بانوان شاغل در بهزیستی رفسنجان
فرماندار رفسنجان به مناسبت روز زن با اهداء لوح سپاس از زنان شاغل در بهزیستی رفسنجان تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در بخشی از این لوح به واسطه حضور فعال زنان در عرصه های اجتماعی و ارائه خدمات به جامعه هدف بهزیستی تقدیر شد.

تقدیر امام جمعه قلعه گنج از فعالیت های بهزیستی در ثبت نام یارانه ها
امام جمعه شهرستان قلعه گنج در خطبه های نماز جمعه ضمن تقدیر از فعالیت های بهزیستی برای ثبت نام مددجویان و متقاضیان دریافت یارانه ، گفت : راه اندازی پایگاه ثبت نام هدفمندی یارنه ها برای مددجویان و متقاضیان در بهزیستی نشان از توجه به قشر محروم و کمک به دولت برای اجرای برنامه هایش بود.
تقدیر فرماندار نرماشیر از فعالیت های بهزیستی
محمود سام نژاد فرماندار شهرستان نرماشیر با ارسال لوح سپاس به رئیس اداره بهزیستی شهرستان نرماشیر ، از ارائه خدمات بهزیستی به مددجویان در فاز دوم ثبت نام هدفمندی یارانه ها تقدیر نمود.
در بخشی از متن این لوح آمده است ، حضور شبانه روزی کارمندان آن اداره و ارایه خدمات به مددجویان بهزیستی در فاز دوم هدفمندی یارانه ها و همراه شدن با سیاست های دولت تدبیر و امید قابل تقدیر و تشکر است.
انصراف رئیس اداره بهزیستی سیرجان به همراه جمعی از پرسنل از دریافت یارانه نقدی
رئیس اداره بهزیستی شهرستان سیرجان به همراه جمعی از پرسنل این اداره از ثبت نام برای دریافت نقدی در مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها انصراف دادند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ، بگفته انصراف دهندگان این اقدام درراستای کمک به برنامه ها و اهداف دولت و کمک به نیازمندان برای دریافت یارانه نقدی صورت گرفت .
دیدار نماینده زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار کوهبنان با مددجویان بهزیستی
نماینده مردم زرند وکوهبنان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان طی دیدارهایی جداگانه با تعدادی از مددجویان بهزیستی این شهرستان دیدار و درجریان درخواست ها و مشکلاتشان قرار گرفتند.
دراین دیدار دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان درمجلس شورای اسلامی و فرماندار کوهبنان پس از استماع مشکلات مددجویان و قول مساعد برای پیگیری درخواست های ایشان هدایایی به مددجویان اهدا نمودند .
تقدیر نماینده مردم بافت از پرسنل بهزیستی این شهرستان
دکتر منظری نماینده مردم بافت در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار شهرستان بافت از اداره بهزیستی شهرستان بافت بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان دراین بازدید که به منظور تقدیر از                    فعالیت های بهزیستی و پرسنل این اداره در شهرستان بافت صورت گرفت با اهداء لوح سپاس و هدیه از زحمات دل افشان اخلاص پوررئیس اداره بهزیستی بافت تجلیل شد.