اجرای ده شب تئاتر توسط معلولین در شهرستان سیرجان
گروه هنری تئاتر معلولین شهرستان سیرجان پیش از آغار ماه محرم  در دو نمایش «بخت نجف قلی و آفاق » طی ده شب  در شهرستان سیرجان به اجرای نمایش پرداخت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان  این گروه در بهار امسال با حضور 8 معلول ضایعه نخاعی ،جسمی و حرکتی و ناشنوا در دو نمایش قصه «بخت نجف قلی و آفاق» فعالیت هنری خود را آغاز کرده است . دیدار رئیس بهزیستی رفسنجان با روسای اتحادیه های اصناف این شهر
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان با حضور در مجمع امور صنفی این شهر با روسای اتحادیه های اصناف مختلف دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان با حضور در این مجمع به بیان اهداف ،برنامه ها و خدماتی که بهزیستی به جامعه هدف خود ارایه می دهد پرداخت و از روسای اتحادیه های اصناف مختلف خواست تا با همکاری با بهزیستی در راستای توانمند سازی مددجویان ،اشتغال و تأمین نیازهای درمانی و مادی ایشان بهزیستی را یاری نمایند.
بر گزاری جلسه کمیته مناسب سازی در شهرستان بردسیر
کمیته مناسب سازی شهرستان بردسیر با حضور اعضاء و مشاور مدیرکل در امور معلولین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این جلسه اعضا به بیان اقدامات خود در خصوص اجرا ی قانون مناسب سازی ویژه معلولین پرداختند .
گفتنی است در پایان این نشست مقرر شد تا اعضا در راستای مناسب سازی معابر و اماکن عمومی اقدامات لازم را انجام دهند .
دیدار جمعی از مسئولین شهرستان عنبرآباد با مددجویان بهزیستی
معاون فرماندار شهرستان عنبرآباد به همراه رئیس اداره بهزیستی و جمعی دیگر از مسئولین این شهرستان از منزل چند مددجوی  این شهرستان  بازدید و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این دیدار که در منازل مددجویان چند روستا ی محروم این شهرستان انجام شد ،مسئولین با حضور در منزل مددجویان از نزدیک با مشکلات ایشان آشنا شدند.
گفتنی است در این دیدار مسئولین حاضر قول مساعد دادند تا در اسرع وقت مشکلات مددجویان را رسیدگی و حل نمایند.
دیدار فرماندار شهربابک  با چند تن از مددجویان این شهرستان
فرماندار شهرستان شهربابک به منظور دیدار و رسیدگی به مشکلات برخی مددجویان با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در بازدید از منازل مددجویان فرماندار شهرستان شهر بابک  ضمن دلجویی از ایشان قول مساعد داد تا در اسرع وقت درخواستهای مددجویان را مورد رسیدگی قرار دهد .
نشست توجیهی مناسب سازی در سیرجان با حضور اعضا ء نظام مهندسی
نشست توجیهی مناسب سازی اماکن و معابر عمومی با حضور اعضاء نظام مهندسی شهرستان سیرجان و رئیس اداره بهزیستی سیرجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این نشست رئیس اداره بهزیستی سیرجان به بیان ضرورت مناسب سازی در سطح شهر برای رفاه و حضور معلولین در شهر پرداخت و از مهندسین حاضر در نشست خواست تا با رعایت اصول مناسب سازی در طراحی ها و احداث ساختمانهای عمومی و اماکن دولتی برای حضور معلولین در جامعه و استفاده آنها از امکانات شهری  قدمهای موثری بردارند.
برگزاری  دوره آموزشی مهارتهای زندگی در شهرستان کوهبنان
دوره آموزشی مهارتهای زندگی ویژه مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی  در شهرستان کوهبنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در این دوره آموزشی که به منظور ارتقاء سطح علمی مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی شهرستان بر گزار شد آموزشها لازم در خصوص مهارتهای زندگی و ارتباط موثر با افراد خانواده و … ارایه شد.
برگزاری نشست ماهانه پرسنل بهزیستی سیرجان
نشست ماهانه پرسنل بهزیستی سیرجان با حضور رئیس اداره بهزیستی شهرستان سیرجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان این نشست هر ماه به منظور بررسی اقدامات صورت گرفته و و روند انجام کارها و اهداف تعیین شده در بهزیستی سیرجان برگزار می شود.
گفتنی است در این نشست اقدامات بهزیستی سیرجان طی 6 ماه گذشته مورد بررسی قرا ر گرفت .
بازدید تیم بازرسی بهزیستی کرمان از بهزیستی شهرستان های  بافت و زرند
تیم بازرسی بهزیستی کرمان در سفر خود به شهرستان های بافت و زرند طی 4 روز از مراکز و مجتمع های وابسته به بهزیستی در این  شهرستان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در این بازدید فعالیتهای مراکز وابسته به بهزیستی بافت و زرند مورد بررسی قرار گرفت و تذکرات لازم در خصوص انجام اقدامات لازم و ارایه خدمات ، به مسئولین مراکز و مجتمع های بهزیستی داده شد.
برگزار ی  جلسه کمیته کاهش اعتیاد در رفسنجان
جلسه کمیته کاهش اعتیاد با حضور رئیس اداره بهزیستی رفسنجان و دیگر اعضا کمیته برگزار شد.
به گزار ش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص پیشگیری و کاهش شیوع اعتیاد در این شهرستان مقرر شد تا با همکاری تمامی دستگاهها اقداماتی چون آموزش ،اطلاع رسانی و … در بین تمامی اقشار جامعه انجام شود .