برگزاری جلسه هم اندیشی بهزیستی سیرجان با روابط عمومی ادارات سیرجان
جلسه هم اندیشی اداره بهزیستی سیرجان با روابط عمومی های ادارات مستقر در شهرستان سیرجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این جلسه که با حضور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ، رئیس اداره بهزیستی شهرستان سیرجان و جمعی از مسئولین برگزار شد،تبادل نظر در خصوص فعالیت و همکاری در راستای کمک به اهداف و برنامه های بهزیستی که کمک به محرومین و نیازمندان می باشد، پرداختند. برگزاری جلسه کمیته مناسب سازی در کوهبنان
کمیته مناسب سازی در شهرستان کوهبنان با حضور رئیس اداره بهزیستی کوهبنان  و اعضا کمیته برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این جلسه  پس از بحث و تبادل نظر با اعضاء کمیته مبلغی به منظور مناسب سازی معابر شهری ویژه عبور و مرور معلولین مصوب شد .
بازدید تیم بازرسی کرمان از بهزیستی رابر
تیم بازرسی اداره کل بهزیستی استان کرمان به منظور بررسی نحوه خدمات رسانی بهزیستی شهرستان رابر به مددجویان به این شهرستان سفر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این بازدید که به منظور بازدید از مراکز و رسیدگی به اقدامات و خدمات بهزیستی رابر انجام شد پس از بازدید نقاط ضعف و قوت پرونده های بهزیستی رابر توسط تیم بازرسی کرمان  مورد بررسی قرار گرفت تا با رفع نواقص احتمالی نحوه خدمات رسانی به مددجویان بیش از گذشته و با کیفیت بهتر صورت گیرد.

گرامیداشت روز جهانی ناشنوایان در رفسنجان
به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ناشنوایان ،اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان با همکاری انجمن ناشنوایان این شهر مراسمی با حضور ناشنوایان برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در این مراسم که با حضور جمعی از ناشنوایان و خانواده ای ایشان برگزار شد برنامه های مختلف فرهنگی و هنری ویژه این گروه  اجرا شد.
گرامیداشت روز جهانی کودک در سیرجان
جشن روز جهانی کودک  با حضور 800 کودک در محل پارک هادی شهرستان سیرجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،جشن روز جهانی کودک در شهرستان سیرجان با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی  و هنری شاد توسط بهزیستی برگزار شد.
گفتنی است پیاده روی کودکان مهد های کودک همراه با سردادن شعارهایی در دفاع از حقوق کودکان ،راه اندازی کارناوال شادی در سطح شهر با حضور کودکان از جمله برنامه های بهزیستی سیرجان در این روز بود.
بزرگداشت جشن فرشتگان صامت در بهزیستی سیرجان
جشن بزرگ فرشتگان صامت با حضور جمع کثیری از ناشنوایان به مناسبت روز جهانی ناشنوایان در شهرستان سیرجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ،در این مراسم که به همت بهزیستی شهرستان سیرجان برگزار شد ،برنامه های مختلف فرهنگی و هنری ویژه ناشنوایان و با حضور جمع کثیری از ناشنوایان به همراه خانواده های ایشان و شهروندان برگزار شد.

دیدار شهردار جیرفت با جمعی از سالمندان شهرستان جیرفت
شهردار جیرفت به مناسبت روز جهانی سالمند با جمعی از سالمندان شهرستان جیرفت دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در این دیدار  سالمندان به بیان مشکلات شهری مرتبط با سالمندان پرداختند و از شهردار جیرفت خواستار رفع این مشکلات شدند .
گفتنی است در پایان این دیدار هدایایی از سوی شهردار به همراه لوح تقدیر به سالمندان اهدا شد.

کارکنان و مددجویان بهزیستی بم با شرکت در راهپیمایی توهین به پیامبر را محکوم نمودند
کارکنان و مددجویان بهزیستی بم با حضور در راهپیمایی هتک حرمت به پیامبر همراه با دیگر آحاد جامعه خشم و انزجار خود را از فیلم توهین آمیز آمریکایی به پیغمبر (ص) و انتشار کاریکاتور پیامبر در فرانسه اعلام نمودند .
گفتنی است در این راهپیمایی پرسنل و مددجویان بم با سر دادن شعار هایی توهین به اسلام و پیامبر را محکوم نمودند.
تحویل کیف کمکهای اولیه به معلولین رفسنجان
تعدادی کیف کمکهای اولیه با همکاری بهزیستی و پایگاه مقاومت بسیج شهرستان رفسنجان بین معلولین توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،این اقدام به منظور در اختیار داشتن وسایل کمکهای اولیه بین معلولین و رعایت نکات بهداشتی در اولین لحظات یک حادثه انجام شد.
ارایه خدمات تخصصی بهزیستی در مدرسه استثنایی بهرمان رفسنجان
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان به همراه  مسئولین آموزش و پرورش نوق از مدرسه استثنایی بهرمان بازدید کردند .
به  گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان  کرمان ،در این بازدید که به منظور تعامل بیشتر بهزیستی و آموزش و پرورش انجام شد، مقرر شد تا بهزیستی خدمات تخصصی مورد نیاز چون گفتار درمانی،کار درمانی و … را در این مدرسه ارایه نماید.
تقدیر  جمعی از مسئولین  شهرستان رفسنجان از بانوی  روشندل  حافظ قرآن
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان به همراه امام جمعه ،و بخشدار نوق با حضور در منزل بانوی روشندل  و حافظ  قرآن کریم با ایشان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، مسئولین با حضور در منزل زهرا علیزاده روشندل و حافظ 5 جزء قرآن کریم و دارای رتبه سوم کشوری با وی دیدار و با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از ایشان تقدیر نمودند .

محکومیت  اهانت به ساحت پیامبر (ص)توسط پرسنل بهزیستی رابر
کارکنان اداره بهزیستی شهرستان رابر با شرکت در راهپیمایی پاسخ به هتک حرمت به پیامبر اسلام شرکت نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،کارکنان اداره بهزیستی شهرستان رابر با شرکت در راهپیمایی خشم و انزجار خود را از فیلم توهین آمیز به پیامبر بزرگ اسلام اعلام نمودند .
گفتنی است همزمان در سراسر استان این راهپیمایی برگزار شده است و تمامی پرسنل بهزیستی سراسر استان نیز در این مراسم شرکت نمودند.
بزرگداشت همزمان  روز جهانی کودک در شهرستانهای استان کرمان
همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کودک مراسم این روز با حضور کودکان در شهرستانهای مختلف استان کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در این مراسمات که با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری شاد همراه بود ،کودکان با حضور در پارکها و حمل پلاکاردهایی شعارهایی در خصوص حقوق  کودکان سر دادند.
گفتنی است در بسیاری از برنامه های روز جهانی کودک، کودکان با شرکت در راهپیمایی و سر دادن شعارهایی انزجار خود را از فیلمسازان آمریکایی و توهین به پیامبر بزرگ اسلام اعلام نمودند.
بزرگداشت مراسم روز جهانی سالمند در شهرستان بم
مراسم روز جهانی سالمند با حضور جمعی از مسئولین شهرستان بم و سالمندان در محل بنیاد توانبخشی خیریه سپهر بم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این مراسم که با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی همراه بود ،ساالمندان در فضایی مفرح ساعاتی را با مسئولین سپری کردند.
سالمندان شهرستان جیرفت بصورت رایگان مورد معاینه پزشکی قرار گرفتند
سالمندان شهرستان جیرفت به مناسبت روز جهانی سالمند بصورت رایگان مورد معاینه پزشکی قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،معاینه پزشکی رایگان سالمندان در سراسر استان کرمان و در پایگاههای مختلف شهری  و با استقبال فراوان سالمندان انجام شد.
نشست مشترک بهزیستی رفسنجان با جهاد دانشگاهی
به منظور برقراری تعامل بیشتر  بهزیستی شهرستان رفسنجان و جهاد دانشگاهی این شهر نشست مشترکی برگزار نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در این نشست دو نهاد به بحث و تبادل نظر و ارایه راهکارهای  آموزشی ویژه مددجویان و پرسنل بهزیستی پرداختند.