برگزاری روز جهانی سالمند در شهرستانهای سیرجان ،رفسنجان ،کوهبنان و کرمان
به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی سالمند، مراسم بزرگداشت این روز در شهرستانهای کرمان ، سیرجان ، رفسنجان وکوهبنان به همت ادارات بهزیستی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ادراه کل بهزیستی استان کرمان،در این مراسم که با حضور مسئولین محلی برگزار شد ،ادارات بهزیستی شهرستانها برنامه های متنوع فرهنگی و هنری  مختلفی برای شاد نمودن سالمندان و تجلیل از ایشان همراه بود. برگزاری همایش فرزند پروری در شهربابک
همایش فرزند پروری به همت اداره بهزیستی شهرستان شهربابک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در این همایش که ویژه زنان پرسنل ادارات این شهرستان برگزار شد،دکتر بهرام نژاد به عنوان مدرس این دوره نکات لازم در این خصوص را ارایه نمود .

تجلیل از سالمندان شهرستان رابر
به مناسبت روز جهانی سالمند اعضاء شورای سلامت  شهرستان رابر با حضور در منازل جمعی از سالمندان از ایشان تجلیل نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، در این دیدار که به منظور تجلیل از خدمات ارزشمند افراد سالمند انجام شد،از خدمات این افراد که همچنان با سن بالا در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشند با اهدا لوح و شاخه گل تجلیل شد.

برگزاری کمیته مناسب سازی در شهرستان های عنبرآباد و منوجان
کمیته مناسب سازی معابر و اماکن عمومی در شهرستان های عنبرآباد و منوجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان ،در این جلسه که در محل فرمانداری این شهرستانها و با حضور اعضاء برگزار شد ،اعضاء گزارشی از روند قدامات و فعالیتهای خود در خصوص مناسب سازی اماکن عمومی ارایه نمودند و مقرر شد تا مصوبات جلسه نیز مورد پیگیری قرار گیرد.

برگزاری مراسم روز ناشنوایان در ادارات بهزیستی شهرستانهای رفسنجان ،سیرجان ،بافت و کرمان
مراسم بزرگداشت روز جهانی ناشنوا در شهرستانهای  رفسنجان ،سیرجان ،بافت و کرمان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، در این مراسم که با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری شاد همراه بود، از ناشنوایان نخبه  نیز تجلیل شد.

آغاز بکار مرکز سرپایی ترک اعتیاد در شهربابک
مرکز سرپایی ترک اعتیاد در خاتون آباد شهرستان شهر بابک آغاز بکار کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان این مرکز به منظور ارایه خدمات سرپایی به بیماران معتاد منطقه راه اندازی شده است و آماده ارایه خدمات به این گروه از جامعه می باشد.

برپایی نمایشگاه صنایع دستی درسیرجان
نمایشگاهی از آثار و دستاوردهای معلولین و مددجویان در شهرستان سیرجان راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی  استان کرمان در این نمایشگاه آثاری چون نقاشی ،خطاطی ،مشبک ،معرق ،گلیم و … جهت فروش در اختیار عموم قرار گرفت.

برگزاری اولین فستیوال ورزشی در سیرجان
اولین فستیوال ورزشی در شهرستان سیرجان در راستای حمایت از کودکان بی سرپرست برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان،این فستیوال به همت جمعی از خیرین شهرستان سیرجان در سالن ورزشی امام علی (ع) برگزار شد .

برگزاری دوره آموزشی کتب کار ویژه مربیان مهد های کودک در رفسنجان
دوره آموزشی کتب کار ویژه گروه سنی 3-5 سال مربیان مهد های کودک در شهرستان رفسنجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان،در این دوره آموزشی سه روزه که مدیران و مربیان مهد های کودک شهرستانهای رفسنجان ،انار و شهربابک حضور داشتند آموزشهای لازم به این گروه ارایه شد.