بازدید فرماندار کرمان از پنج مرکز بهزیستی کرمان
به مناسبت هفته بهزیستی فرماندار کرمان به همراه مسئولین بهزیستی شهرستان کرمان از پنج مرکز تحت نظارت بهزیستی کرمان بازدید کرد.
مهندس مدیری با بیان مطلب فوق گفت : براساس هماهنگی صورت گرفته توحیدی فرماندار کرمان از مرکز گلستان سلامت ( ویژه بیماران روانی مزمن ) بهارستان سلامت ( ویژه سالمندان ) مرکز ، اوتیسم ، دهکده سلامت و مرکز امام علی (ع) بازدید کرد.
وی این بازدیدها را درراستای معرفی دستاوردهای بهزیستی در هفته بهزیستی بر شمرد و گفت :دراین مراکز خدمات تخصصی و حمایتی ویژه مددجویان گروههای مختلف ، معلولین ، سالمندان ، بیماران روانی و… صورت می گیرد. توحیدی فرماندار کرمان هم ضمن تقدیر از فعالیت های بهزیستی قول مساعد داد مجموعه فرمانداری کرمان با بهزیستی شهرستان کرمان همکاری لازم را داشته باشند.
برگزاری ضیافت افطاری صنایع مس در بهزیستی کرمان  با حضور فرماندار
ضیافت افطاری صنایع مس  ویژه فرزندان  و مددجویان بهزیستی کرمان و تعدادی دیگر از مددجویان با حضور فرماندار و مسئولین بهزیستی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان دراین ضیافت که با همکاری صنایع مس و با حضور بیش از 400 نفر از مددجوی بهزیستی شهرستان کرمان برگزار شد در فضایی صمیمی مددجویان روزه خود را افطار نمودند.
دراین مراسم توحیدی فرماندار کرمان با اشاره به فعالیت های بهزیستی برای نیازمندان گفت : اقدامات بهزیستی فعالیتهایی ارزشمندی است که برای گروهی خاص و نیازمند صورت می گیرد.
وی حضور خیرین در همراهی با بهزیستی را نیز اقدامی معنوی و بزرگ بر شمرد.
ضیافت افطاری مددجویان بهزیستی با همکاری صنایع لاستیک
صنایع لاستیک کرمان به منظور همکاری با بهزیستی در اقدامی خیر خواهانه مددجویان بهزیستی را میهمان افطاری  نمود .
مهندس مدیری مدیر بهزیستی شهرستان کرمان گفت : دراین ضیافت افطاری 530 نفر از مددجویان شهرستان کرمان میهمان صنایع لاستیک کرمان بودند.
وی افزود: این اقدام درراستای کمک به مددجویان ، شرکت در کار خداپسندانه و همراهی با بهزیستی از سوی بخش غیر دولتی صورت گرفته    است .
450 نفر از معلولین ضایعه نخاعی کرمان میهمان هلال احمر
450 نفر از معلولین ضایعه نخاعی کرمان به همراه خانواده هایشان میهمان ضیافت افطار جمعیت هلال احمر کرمان شدند.
مدیر بهزیستی شهرستان کرمان در خصوص  این ضیافت افطاری گفت : باتوجه به اینکه ایاب و ذهاب معلولین ضایعه نخاعی با مشکلاتی روبرو بود هلال احمر کرمان با همکاری بهزیستی به تعداد 450 نفر از معلولین ضایعه نخاعی بسته غذایی ویژه افطار در محل منزل ایشان توزیع نمود.
وی این حرکت را نشانه نوع دوستی و همراهی نهادها ، مسئولین و خیرین بزرگ کرمانی دانست که برای رضای خدا گام بر می دارند.