بازدید فرماندار ویژه سیرجان از مراکز توانبخشی این شهرستان
فرماندار ویژه شهرستان سیرجان از مراکز توانبخشی حضرت ابوالفضل ،رویش و مانا این شهرستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در این بازدید که به منظور بررسی روند فعالیتهای مرکز توانبخشی صورت گرفت ؛ احمدی پور رئیس اداره بهزیستی شهرستان سیرجان توضیحاتی در خصوص اقدامات صورت گرفته توسط بهزیستی در این مراکز ارایه نمود.
گفتنی است در این بازدید فرماندار ویژه سرجان از خدمات بهزیستی برای توانمندسازی معلولین و اقداماتی که در شهرستان سیرجان برای مددجویان ارایه نموده ،تقدیر نمود. برگزار ی جلسه استاندارد سازی  مهد های کودک در رفسنجان
جلسه آموزس استاندارد سازی مهد های کودک در شهرستان رفسنجان  با حضور رئیس اداره بهزیستی رفسنجان و اداره استاندارد این شهرستان ویژه مدیران مهد های کودک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، این دوره آموزشی به منظور تشریح  بخشنامه های امور کودکان و استاندارد ساز ی مهد های کودکان برگزار شد.
بازدید رئیس اداره کار ،تعاون و رفاه اجتماعی از کمپ ترک نوید اعتیاد شهربابک
رئیس اداره کار ،تعاون و رفاه اجتماعی شهربابک به منظور آشنایی با خدمات بهزیستی درکمپ ترک اعتیاد نوید از این مرکز   بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، در این بازدید حجی زاده رئیس اداره بهزیستی شهربابک توضیحاتی در خصوص مرکز ترک اعتیاد نوید شهربابک ارایه نمود.
گفتنی است در این دیدار رئیس اداره کار ،تعاون و رفاه اجتماعی شهربابک از خدمات بهزیستی در شهرستان شهربابک تقدیر نمود و اقدامات بهزیستی برای کاهش آسیبهای اجتماعی در این شهرستان را موثر دانست.
برگزار ی دوره آموزشهای اولیه پزشکی به زنان سرپرست خانوار در شهرستان رابر
دوره آموزشهای اولیه پزشکی شامل آموزشهای تست قند خون،،فشار خون و ارایه نکات لازم آموزشی در خصوص زنان به زنان سرپرست خانوار در شهرستان رابر به همت بهزیستی و مرکز بهداشت این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، این اقدام در راستای ارتقاء سطح آگاهیهای عمومی زنان سرپرست خانوار صورت گرفته است.
اعزام سی زن سرپرست خانوار شهرستان قلعه گنج به مشهد مقدس
اداره بهزیستی شهرستان قلعه گنج با همکاری دفتر امام جمعه این شهرستان اقدام به اعزام سی زن سرپرست خانوار به مشهد مقدس نمود .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،تاکنون تعداد زیادی از زنان سرپرست خانوار و مددجویان مناطق محروم که بعضاً تاکنون موفق به سفر زیارتی مشهد نشده بودند ،توسط بهزیستی به بارگاه امام هشتم (ع) اعزام شده اند.
برگزاری پیاده روی ناشنوایان به مناسبت عید غدیر در شهربابک
جمع کثیری از ناشنوایان شهرستان شهربابک به مناسبت عید غدیر ،عید ولایت اقدام به برگزار ی پیاده روی نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، در این پیاده روی که به مسافت 38 کیلومتر و از شهربابک تا روستای تاریخی و دستکند میمند انجام شد، جمع کثیری از ناشنوایان به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.
توزیع 320 سبد غذا یی بین مددجویان کوهبنان
به مناسبت عید غدیر تعداد 320 سبد غذایی بین مددجویان شهرستان کوهبنان توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، این اقدام خداپسندانه به همت بهزیستی و جمعی از خیرین صورت گرفت.