بازدید فرماندهان نیروی دریایی از خانه های کودک و نوجوان
به مناسبت دهه مبارک فجر فرماندهان نیروی دریایی با حضور در خانه های کودک و نوجوان بهزیستی سیرجان با کودکان این مراکز دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در این دیدار فرماندهان نیروی دریایی با اهداء هدایایی به کودکان ساعاتی را با کودکان گذراندند.

دیدار رئیس اداره بهزیستی سیرجان با مسئولین گل گهر
رئیس اداره بهزیستی سیرجان به منطور ایجاد تعامل و همکاری بیشتر با مسئولین شرکت صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان دیدار وگفتگو کرد.
دراین دیدار که به مناسبت دهه فجر و ارائه فعالیت های بهزیستی به منظور همکاری بیشتر با دیگر نهادها و دستگاههای دولتی و غیر دولتی صورت گرفت شرکت صنعتی و معدنی گل گهر قول مساعد داد تا بهزیستی را در اجرای طرحها و برنامه های خود یاری نماید.
معرفی روابط عمومی بهزیستی سیرجان به عنوان فعال در اقامه نماز
در نشست فعالان نماز شهرستان سیرجان که به همت ستاد اقامه نماز دراین شهرستان برگزار شد، روابط عمومی بهزیستی سیرجان به عنوان یکی از فعالان اقامه نماز معرفی شد.
دراین مراسم که به مناسبت دهه فجر برگزار شد ، پس از بررسی برنامه های ادارات مختلف در بحث اقامه نماز از بهترین های این عرصه با اهداء لوح و هدایایی تجلیل شد.
برگزاری جنگ شادی ویژه پرسنل و مددجویان سیرجان
در چهارمین روز از دهه مبارک فجر به همت اداره بهزیستی سیرجان و جمعی از نیکوکاران و خیرین این شهرستان جنگ شادی ویژه پرسنل و مددجویان در محل سینما قدس این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان : دراین جنگ شادی که با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری همراه بود جمعی از هنرمندان مطرح کشور نیز حضور داشتند .
گفتنی است علاوه براین جشن با همکاری شرکت صنعتی و معدنی گل گهر و نیروی دریایی نیز جشن انقلاب با حضور مددجویان برگزار شد.
تجدید میثاق کودکان مهدهای کودک و پرسنل بهزیستی با شهداء
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر کودکان مهدهای کودک شهرستان سیرجان به همراه جمعی از پرسنل این داره با حضور در گلزار شهداء و گلباران قبور مطهر شهداء با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدای انقلاب بار دیگر بیعت نمودند.
برگزاری مسابقات مقاله نویسی و جشنواره غذا در سیرجان
به مناسبت دهه مبارک فجر یکسری مسابقات مقاله نویسی وجشنواره غذا در شهرستان سیرجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی کرمان دردو برنامه اعلام شده به نفرات برتر با اهداء هدایایی معرفی شدند.
برگزاری همایش نقش خانواده در سیرجان
همایش نقش خانواده به منظور بررسی راههای تربیت فرزندان و نقش والدین برای تربیت صحیح کودکان خود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی کرمان این همایش با تلاش اداره بهزیستی سیرجان دردهه فجر به منظور پیشگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی وآگاهی بخشیدن به خانواده ها برگزار شد.