دکتر مهتاب حسینی رئیس اداره بهزیستی شهرستان سیرجان با اشاره به ماه مبارک رمضان به تشریح برنامه های بهزیستی سیرجان دراین ماه پرداخت و گفت :  به مناسبت ماه مبارک رمضان در بهزیستی سیرجان طرحها و برنامه های مختلفی به منظور جذب مشارکتهای مردمی و دعوت از خیرین برای کمک به مددجویان در سطح شهر انجام داده ایم .
وی معرفی طرحهای مشارکتهای مردمی ، حامی شکرانه سلامت ، بیمه آتیه و ضیافت مهر را از برنامه هایی دانست که برای جلب حمایت عموم از مددجویان صورت گرفته است.

کمک سی و پنج میلیون ریال دو نیکوکار به مددجویان
دکتر حسینی ضمن تقدیر از حمایت خیرین گفت : دو تن از نیکوکاران سیرجانی با اهداء سی و پنج میلیون ریال  کمک غیر نقدی خود درماه رمضان مددجویان بهزیستی را یاری نمودند.
برپایی نمایشگاه آثار ناشنوایان در بهزیستی
وی خبر از برپایی نمایشگاه آثار هنری ناشنوایان در فرهنگسرای سیرجان داد و افزود: 800 اثر هنری رنگ روغن ، مداد رنگی ، صنایع دستی چرم ، بافتنی ، گل چینی و… از هنرمندان ناشنوا به مدت ده روز در معرض دید عموم قرار گرفت تا بدین وسیله توانمندیهای معلولین معرفی گردد.
کمک 20 میلیون ریالی شرکت گلدیران به بهزیستی سیرجان
رئیس اداره بهزیستی درادامه کمکهای مردمی به کمک 20 میلیون ریالی شرکت گلدیران ال .جی اشاره کرد و گفت : کمک بیست میلیون ریالی این شرکت به مددجویان یکی دیگر از اتفاقات نیکویی بود که در ماه مبارک برای مددجویان رخ داد.
برگزاری چند ضیافت افطاری در مراکز شبه خانواده سیرجان
دکتر حسینی گفت : چند ضیافت افطاری به همت تعدادی از خیرین و نیکوکاران طی شبهای مختلف در مراکز شبه خانواده بهزیستی برگزار شد.
وی افزود : برگزاری ضیافت افطاری کودکان مراکز مهر کوثر ، ملیکا و مرکز شبانه روزی کودکان و معلولین سیرجان از دیگر برنامه های ضیافت افطاری بهزیستی سیرجان بود.

هم اندیشی بهزیستی سیرجان با شهر داری و مجمع امور صنعتی
رئیس اداره بهزیستی سیرجان به منظور استفاده از ظرفیت ها و امکانات شهرداری و مجمع امور صنفی در جلسات هم اندیشی جداگانه ای با شهردار سیرجان و رئیس مجمع امور صنفی بحث و تبادل نظر با ایشان دیدار کرد .
مهتاب حسینی هدف از این گونه جلسات را فرصتی برای معرفی فعالیت های بهزیستی و طرح های مشارکتهای مردمی عنوان کرد و گفت : دراین نشستها از شهردار سیرجان خواستیم تا به منظور  بهره مندی معلولین ، سالمندان و افراد بیمار از اماکن عمومی بر ساختماهایی که مناسب سازی نشده اند نظارت بیشتر داشته باشند.
وی درخصوص نشست با رئیس مجمع امور صنفی نیز گفت : دراین نشست  ازرئیس مجمع امور صنفی سیرجان خواستیم تا نیکوکاران و خیرین را برای کمک به بهزیستی درماه مبارک رمضان دعوت نمایند .
پرداخت کمک 90 میلیون ریالی به بهزیستی سیرجان
جمعی از خیرین و نیکوکاران سیرجان با پرداخت کمک 90 میلیون ریالی غیر نقدی خود به بهزیستی به مددجویان و جامعه هدف بهزیستی را کمک نمودند .
رئیس اداره بهزیستی سیرجان افزود: این اقدام به مناسبت ماه مبارک رمضان انجام شد.