محمودی نسب - زرندافتتاح مرکز مشاوره مهر و کلینیک مددکاری در زرند
رئیس اداره بهزیستی زرند گفت : یکی دیگر از برنامه های بهزیستی زرند  به مناسبت هفته بهزیستی افتتاح مرکز مشاوره مهر و کلینیک مددکاری نسیم سبز بود.
وی افزود : این کلینیک با حضور فرماندار ، امام جمعه و جمعی دیگر از مسئولین محلی به منظور  بهره مندی شهروندان از خدمات اجتماعی و مشاوره افتتاح شد.

برگزاری ضیافت افطاری مددجویان زرند با حضور فرماندار  و امام جمعه
به مناسبت هفته بهزیستی ضیافت افطاری مددجویان شهرستان زرند با حضور فرماندار و امام جمعه این شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی  بهزیستی استان کرمان محمودی نسب رئیس اداره بهزیستی زرند گفت : دراین مراسم جمع کثیری از معلولین ، زنان سرپرست خانوار و فرزندان بهزیستی به همراه خانواده هایشان در فضایی معنوی روزه خود را افطار نمودند.
توزیع 120 سبد غذایی بین مددجویان
وی با بیان اینکه با کمک خیرین و همراهی نیکوکاران شهرستان زرند موفق به توزیع 120 سبد غذایی بین مددجویان شده ایم افزود: نیکوکاران شهرستان زرند به منظور بهره مندی از ثواب کمک به نیازمندان بهزیستی این شهرستان را با برپایی  ضیافت افطاری ویژه مددجویان همراهی نمودند.
توزیع 70  سبد غذایی بین مددجویان زرند
محمودی نسب گفت : با حضور خیرین در کنار مجموعه بهزیستی 70 سبد غذایی بین مددجویان توزیع شد.
وی افزود : این سبدهای غذایی هر کدام به ارزس ریالی 500 هزار ریال بود که به منظور حمایت از جامعه هدف بهزیستی بین معلولین و مددجویان توزیع گردید.
رئیس اداره بهزیستی زرند برگزاری چند ضیافت مهر برای مددجویان بهزیستی را از برنامه های دیگر طرح ضیافت مهر در هفته بهزیستی عنوان کرد .
تقدیر فرماندار و امام جمعه زرند از فعالیت های بهزیستی
محمودی نسب گفت : فرماندار و امام جمعه شهرستان زرند با اهداء لوح سپاس از فعالیت های بهزیستی شهرستان تقدیر نمودند.
وی افزود: در بازدیدی که فرماندر و امام جمعه از اداره بهزیستی زرند داشتند فعالیت ها و اقدامات مجموعه بهزیستی را قابل تقدیر دانستند .
بگفته محمودی نسب فرماندار زرند به همراه جمعی دیگر از مسئولین شهرستان  و امام جمعه از منازل مددجویان و مرکز اقامتی میان مدت این شهرستان نیز بازدید نمودند .
وی اهداء هدیه از سوی فرماندر و امام جمعه به مددجویان را اقدامی درراستای همراهی با مددجویان دانست .
برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف در زرند
محمودی نسب خبر از افتتاح نمایشگاه حجاب و عفاف با همکاری نیروی انتظامی درهفته بهزیستی داد و  گفت : این نمایشگاه به منظور بهره مندی فرزندان شبه خانواده از دستاوردهای حجاب صورت گرفت  وی اظهار داشت : برگزاری این نمایشگاه در خانه کودکان و نوجوانان سلیمه مورد استقبال فرزندان بهزیستی قرار گرفت .