یدالله دانشیار -بمراه اندازی نمایشگاه صنایع دستی معلولین
رئیس اداره بهزیستی بم خبر از راه اندازی نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان بم داد و افزود: این نمایشگاه به منظور معرفی توانمندیهای معلولین برای عموم راه اندازی شده است .
وی افزود: به همت مراکز تحت نظارت بهزیستی و با حضور تمامی گروههای جامعه هدف آثار صنایع دستی مددجوین در معرض دید عموم قرار گرفته است .

غبار روبی مسجد جامع بم توسط پرسنل بهزیستی
به مناسبت هفته بهزیستی پرسنل اداره بهزیستی شهرستان بم پس از غبارروبی مسجد جامعه شهر و نماز جمعه شرکت نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دکتر دانشیار در خطبه های نماز جمعه این هفته به تشریح فعالیت های بهزیستی پرداخت و کمک نیکوکاران و مسئولین را برای اجرای برنامه های تخصصی و حمایتی بهزیستی خواستار شد.
بازدید  فرماندار بم از مراکز تحت نظارت بهزیستی
دکتر دانشیار حضور مسئولین بویژه فرماندار بم در هفته بهزیستی در منازل مددجویی را اقدامی ارزشمند دررراستای دلجویی از جامعه هدف بهزیستی برشمرد و گفت : همراهی مسئولین درحل مشکلات جامعه هدف ، بهزیستی را کمک می کند.
وی همچنین خبر از بازدید فرماندار بم از مراکز تحت نظارت بهزیستی داد و گفت : دراین بازدیدها روند خدمات رسانی  به مددجویان تشریح و مسئولین درجریان فعالیت های بهزیستی قرار گرفتند.
برگزاری ضیافت افطاری ویژه هزار نفر از مددجویان بهزیستی بم
رئیس اداره بهزیستی شهرستان بم برگزاری ضیافت افطاری ویژه هزار نفر از مددجویان این شهر به همراه         خانواده هایشان  را یکی دیگر از اقدامات خیر خواهانه برای جامعه هدف بهزیستی  بر شمرد و گفت : علاوه بر این تعداد 50 سبد غذایی نیز بین مددجویان توزیع شده است .
برگزاری ضیافت مهر ویژه 800 مددجوی بم
وی برگزاری ضیافت مهر 800 نفر از مددجویان بهزیستی بم با همت خیرین را از فعالیت های این بهزیستی در هفته بهزیستی و ماه مبارک رمضان عنوان کرد.
دانشیار افزود: با حضور مسئولین شهرستان بم ضیافت  افطاری 800 نفر از مددجویان بهزیستی در فضایی معنوی برگزار شد.
ضیافت افطاری 230 نفر از فرزندان شبه خانواده بهزیستی بم
وی گفت : علاوه بر برگزاری ضیافت مهر 800  نفر از مددجویان بم ، ضیافت افطاری ویژه 230نفر  از فرزندان شبه خانواده بهزیستی بم  نیزبرگزار شد.
وی افزود: دراین ضیافت افطاری که با همکاری خیرین برگزار شد مددجویان بهزیستی  در فضایی فرهنگی و معنوی روزه خود را افطار نمودند.