مرتضی نمدادی - منوجانافتتاح نخستین مرکز اقامتی میان مدت کمپ ترک اعتیاد منوجان
به مناسبت هفته بهزیستی با حضور مسئولین شهرستان نخستین مرکز اقامتی میان مدت کمپ ترک اعتیاد در شهرستان منوجان افتتاح شد.
مرتضی نمدادی درمراسم افتتاح این مرکز گفت : درراستای کاهش معضل اعتیاد در شهرستان منوجان از ابتدای سال 93 مرکز بهبودی اقامتی میان مدت با پذیرش 50 نفر درماه راه اندازی و افراد طی یک دوره 21 روزه در مرکز نگهداری می شوند .

بازدید مسئولین شهرستان منوجان از اداره بهزیستی  و کمپ ترک اعتیاد این شهر
نمدادی اظهار داشت : به مناسبت هفته بهزیستی  ،فرماندار ، امام جمعه ، رئیس دادگستری و بخشدار منوجان از اداره بهزیستی شهرستان منوجان و نخستین کمپ ترک اعتیاد این شهر بازدید کردند.
بگفته رئیس بهزیستی شهرستان منوجان مسئولین پس از دیدار با پرسنل و بازدید از کمپ ترک اعتیاد همکاری بیشتر در رفع مشکلات بهزیستی برای رفاه مددجویان قول مساعد دادند.

برگزاری ضیافت افطاری ویژه مددجویان صعب العبور
نمدادی خبر از برگزاری ضیافت افطاری ویژه مددجویان صعب العبور در شهرستان منوجان داد و گفت :  به همت خیرین شهرستان منوجان ضیافت افطاری برای 200 نفر از معلولین و مددجویان سالن روستاهای صعب العبور تهیه شد.
وی افزود : دراین اقدام که به همت خیرین انجام شد ، افطاری مددجویان در درب منزل به مددجویان تحویل شد.

برگزاری ضیافت افطاری 350 نفر از مددجویان منوجان
نمدادی افزود: علاوه بر برنامه های اجرا شده ضیافت افطاری ویژه 350 نفر از معلولین و مددجویان منوجانی به همت پزشکان خیر این شهر برگزار شد.
وی افزود: دراین ضیافت افطاری که با حضور مسئولین و پزشکان برگزار شد، معلولین و مددجویان به همراه خانواده هایشان روزه خود را در فضایی معنوی افطار نمودند.

ضیافت افطاری 400 نفر از مددجویان منوجان
با همکاری فرمانداری و دفتر امام جمعه شهرستان منوجان ضیافت افطاری مددجویان به همراه خانواده هایشان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان مرتضی نمدادی رئیس اداره بهزیستی منوجان با بیان مطلب فوق گفت : دراین ضیافت مهر که  به همت فرمانداری ، امام جمعه و خیرین صورت گرفت 400 نفر از مددجویان به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.