برگزاری ضیافت افطاری معلولین به همت بخش خصوصی سیرجان
به مناسبت هفته بهزیستی و ماه رمضان ضیافت مهر مددجویان سیرجان به همت شرکت جهان فولاد این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان  ، دکتر مهتاب حسینی با بیان مطلب فوق گفت : این ضیافت به همت بخش خصوصی برای 700 نفر از مددجویان این شهرستان برگزار شد.
وی همچنین خبر از برگزاری ضیافت مهر دیگر به همت شرکت پشرو صنعت توسعه پاریز برای 500 نفر از مددجویان این شهر داد گفت : در این ضیافت مهر حسن پور نماینده مردم شهرستان سیرجان نیز روزه خود را درکنار مددجویان و در فضایی معنوی افطار نمود.

دیدار نماینده مردم سیرجان درمجلس شورای اسلامی با پرسنل بهزیستی
دکتر مهتاب حسینی گفت :نماینده مردم سیرجان درمجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته بهزیستی با پرسنل اداره بهزیستی سیرجان دیدار و گفتگو کرد:
رئیس اداره بهزیستی سیرجان افزود : دراین دیدار پرسنل بهزیستی به بیان مشکلات و درخواستهای خود درخصوص جامعه هدف بهزیستی پرداختند.
دیدار رئیس بهزیستی سیرجان با فرماندار
رئیس بهزیستی شهرستان سیرجان به منظور برقراری تعامل بیشتر با مسئولین محلی با فرماندار این شهر دیدار و گفتکو کرد.
در این دیدار مهتاب حسینی به تشریح فعالیتها و جایگاه حساس بهزیستی درحمایت از محرومین پرداخت و گفت : با همکاری تمامی مسئولین ودستگاههای شهرستان بهزیستی می تواند در اجرای طرحها و برنامه های  خود موفق باشد.
دراین دیدار فرماندار سیرجان قول مساعد داد تا بهزیستی را در اجرای طرحهای پیش رو یاری نماید.
برگزاری ضیافت افطاری ویژه ناشنوایان
دکتر حسینی با اشاره به کمکهای خیرین برای برپایی ضیافت افطاری مددجویان گفت : همراهی نیکوکاران و بخش های خصوصی موجب شد تا در ماه مبارک رمضان ضیافت های افطاری ویژه گروههای مختلف جامعه هدف بهزیستی برگزار نمائیم.
کمک 30 میلیون ریالی شرکت پسته زمرد سیرجان  به بهزیستی
حسینی گفت  : شرکت پسته زمرد سیرجان با هدف کمک به بهزیستی اقدام به پرداخت 30 میلیون ریال  به حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی نمود.
وی مشارکت یکی از خیرین سیرجان برای تأمین جهیزیه دو مددجو دیگر را نیز از اقدامات خیر خواهانه دیگر به بهزیستی بیان نمود و افزود : دراین کار خیر 70 میلیون ریال جهت تأمین هزینه جهیزیه دو مددجو به بهزیستی کمک شد.
دکتر حسینی کمک 10 میلیون ریالی شرکت پیشرو از بخش خصوصی به بهزیستی را یکی دیگر از اقدامات خیرین این شهر بر شمرد.
برپایی ضیافت افطاری نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی برای مددجویان بهزیستی سیرجان ، رئیس اداره بهزیستی سیرجان گفت : به مناسبت هفته بهزیستی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهرستان سیرجان اقدام با برگزاری ضیافت مهر تعداد زیادی از مددجویان و فرزندان مراکز را میهمان افطار نمود.
اعزام 14 مددجو به مشهد مقدس با همکاری خیرین سیرجان
دکتر حسینی از اعزام 14 مددجوی سیرجانی به مشهد مقدس و شمال کشور خبر داد و گفت : همکاری تعدادی از خیرین موجب شد تا  14 نفر از مددجویان به مشهد مقدس برای زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و سپس شمال کشور اعزام شوند.
زنان نیکوکار سیرجان 100 سالمند را میهمان افطار نمودند
حسینی خبر از برگزاری ضیافت افطاری ویژه سالمندان داد و گفت : تعدادی از زنان نیکوکار سیرجان  در هفته بهزیستی و ماه مبارک رمضان 100 نفر از سالمندان را میهمان ضیافت افطار خود نمودند.
برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد
دکتر حسینی برپایی دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد ویژه پرسنل را یکی از برنامه های هفته بهزیستی بر شمرد و گفت : دراین دوره آموزشهای لازم دربحث پیشگیری از اعتیاد به پرسنل ارایه شد.
دیدار مسئولین سیرجان با مددجویان
رئیس اداره بهزیستی سیرجان افزود: فرماندار سیرجان و معاون استاندار ، امام جمعه ، مسئولین دانشگاه علوم تحقیقات و دکتر سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی به مناسبت هفته بهزیستی با حضور در بین مددجویان روزه خود را در کنار مددجویان افطار نمودند .
دیدار پرسنل بهزیستی امام جمعه سیرجان بهزیستی
دکتر حسینی با اشاره به اینکه امام جمعه سیرجان در خطبه های نماز جمعه فعالیت های بهزیستی را تشریح نموده است گفت : دردیدار پرسنل بهزیستی با امام جمعه بسیاری از مشکلات و درخواستهای جامعه هدف  از مسئولین عنوان شد و امام جمعه ضمن تقدیر از فعالیت های بهزیستی بر همکاری دستگاهها با مجموعه بهزیستی تاکید نمود .