حضور قهرمانان و ورزشکاران  معلول کرمانی در مدارس
به مناسبت هفته پارالمپیک تعدادی از ورزشکاران و قهرمانان معلول کرمانی با حضو در مدارس  دخترانه و پسرانه شهر کرمان با دانش آموزان و علاقمندان به ورزش دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ،صبح امروز ورزشکاران و قهرمانان مدال آور معلول کرمانی با حضور در تعدادی از مدارس ازنزدیک با دانش آموز ان دیدار و درخصوص توانمندیها و فواید ورزش با ایشان  گفتگو کردند .
گفتنی است در دیدار باورزشکاران با دانش آموزان که همزمان در سراسر استان  برگز ار شد دانش آموزان علاوه بر آشنایی با ورزشکاران و مدال آوران معلول سوالات خود را مطرح نمودند.

 

همایش بزرگ ورزشی بانوان معلول در کرمان
همایش بزرگ ورزشی بانوان معلول کرمانی با حضور جمع کثیری از ورزشکاران و ورزش دوستان در محل پارک بانوان کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ،در این مراسم که با حضور خانم گرامی مسئول ورزش بانوان استان کرمان و چند تن از بانوان عضو شورای شهر کرمان برگزار شد ضمن انجام ورزش صبحگاهی ازبانوان ناشنوای عضو تیم ملی والیبال ، خانم کردستانی ورزشکار جانباز کرمانی وعضو تیم ملی والیبال نشسته  ،تجلیل شد.
گفتنی است در پایان این همایش به قید قرعه به تعدادی ازشرکت کنندگان هدایایی اهدا شد.
شرکت ورزشکاران جانباز و معلول کرمانی در نماز جمعه
جمع کثیری از ورزشکاران  و قهرمانان معلول کرمانی به مناسبت هفته پارالمپیک در مراسم عبادی و سیاسی  پرفیض نماز جمعه شرکت نمودند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان علاوه بر ورزشکاران معلول جمعی از مسئولین ادارات کل ورزش و جوانان و بهزیستی ضمن  همراهی ورزشکاران معلول  در نماز جمعه این هفته با حضور خود سعی در معرفی توانمندیها و موفقیتهای این گروه از ورزشکاران نمودند.
گفتنی است همزمان در سراسر استان کرمان ورزشکاران معلول شهرستانها نیز در نماز جمعه شرکت نمودند.
تجدید میثاق ورزشکاران جانباز و معلول استان کرمان با شهدا
همزمان با آغاز هفته پارالمپیک جمع کثیری از ورزشکاران جانباز و معلول کرمان با حضور در گلزار شهدا با شهدا  نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق نمودند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان،در این مراسم جمعی ازمسئولین ادارات کل ورزش و جوانان ،بهزیستی و بنیاد شهید و امور ایثارگران ،روسای هیأت های ورزشی جانبازان و معلولین و نابینایان استان و جمع کثیری از ورزشکاران و قهرمانان جانباز و معلول ،با حضور در گلزار شهدا ، عطر افشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا 8 سال دوارن دفاع مقدس و همچنین شهدا ورزشکار بار دیگر با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا تجدید بیعت نمودند.
گفتنی است همزمان با انجام این مراسم در شهر کرمان  در شهرستانهای دیگر استان کرمان نیز مراسم گلباران قبور مطهر شهدا برگزار شد.