یکشنبه 28 شهریور ماه با حضور مدیرکل و معاونین از مدال آوران جشنواره فرهنگی – ورزشی فرزندان بهزیستی تجلیل شد.

بنا به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان علیرضا امینایی رئیس اداره تربیت بدنی و فوق برنامه ابتدا در سخنانی به تشریح اقدامات انجام شده در بخش ورزش پرداخت و گفت :از ابتدای امسال سه جشنواره ID (ذهنی ) ، معلولین و فرزندان برگزار شده و جشنواره کارکنان برگزار می گردد.
وی در ادامه خاطر نشان کرد که فرزندان بهزیستی هرساله در جشنواره فرهنگی – ورزشی مدال آور هستند که امسال نیز در گروه دختران رتبه اول و در جمع دو گروه دختران و پسران نایب قهرمان این دوره از مسابقات شدند
در ادامه عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان در سخنانی ضمن تبریک ایام  دهه ولایت و همچنین تبریک افتخار آفرینی  فرزندان مدال آور جشنواره فرهنگی – ورزشی در سخنانی گفت : برگزاری جشنواره های ورزشی و افتخار آفرینی دختران و پسران در این جشنواره ها ، شایسته تجلیل و سپاس است فرزندانی که بی شک با تاسی به آموزه های دینی علاوه بر قهرمانی ، روحیه پهلوانی و مروت را در خود تقویت می نمایند.
عباس صادق زداه در ادامه فرزندان دختر و پسر حاضر در مراسم را به الگوگیری از پیامبر عظیم الشان اسلام و ائمه اطهار علیه السلام توصیه نمود و گفت : در کنار تربیت جسمی ، شما فرزندان باید خود را در معرض تربیت دینی ، اجتماعی و فرهنگی قرار دهید.
مدیرکل بهزیستی استان کرمان در ادامه تحصیل علم را یکی دیگر از ضروریات تربیت فرزندان دانست و گفت ، آموزش و پرورش در کنار هم معنا و مفهوم می یابد و آموزش بدون پرورش به رشد یکسویه منجر می شود که باید  با برنامه های فرهنگی ، هنری ، دینی از بروز این اتفاق پیشگیری نمود.
ایشان در ادامه فرزندان بهزیستی را  برای کسب رتبه های برتر در زمینه های اخلاقی ، علمی ، هنری ، فرهنگی ، ورزشی مستعد دانست و خطاب به مدیران و مربیان مرکز گفت : هم زمان با تربیت علمی و ورزشی فرزندان ، تربیت فرهنگی ، دینی و اخلاقی ایشان اجتناب ناپذیر است .
در ادامه عباس بلندی معاون امور اجتماعی در سخنانی ضمن تشکر از فرزندان و مربیان ورزشی و تربیتی گفت : خوشبختانه فرزندان بهزیستی استان کرمان به لحاظ اخلاقی ، نوع پوشش ، رفتار و منش در جشنواره فرهنگی – ورزشی حضور متمایز و متفاوتی داشتند که ستودنی است .
ایشان در ادامه توجه به فضائل اخلاقی و انسانی را در تربیت فرزندان ضروری دانست و گفت : همه توان سازمانی مدیران و کارشناسان برای تربیت همه جانبه فرزندان به کار گرفته شده است که امیدواریم در سالهای آینده همچنان با کسب رتبه های برتر در زمینه های مختلف فرزندانمان در عرصه های اخلاقی و انسانی  نیز رتبه دار شوند .
در ادامه ضمن اجرای برنامه ها مفرح از سادات شاغل  در اداره بهزیستی استان کرمان و فرزندان مدال آور تقدیر شد.
لازم به ذکر است فرزندان بهزیستی استان کرمان نائب قهرمان یازدهمین جشنواره فرهنگی – ورزشی سازمان بهزیستی کشور شدند