استاندار کرمان طی آیینی از قهرمانان و مدال آوران پارا آسیایی اینچئون 2014  تجلیل کرد
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان،علیرضا رزم حسینی در آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران پارا آسیایی اینچئون گفت: نام شما در تاریخ کرمان به عنوان اشخاصی که توانستید نام کرمان را در دنیا سر افراز کنید ثبت شده است.
 استاندار کرمان با بیان اینکه این مدال آوران دارای دو قهرمانی هستند گفت: یکی قهرمانی اراده و مسلط شدن بر معلولیت و جسم آسیب دیده خود که موفقیت بزرگی است و مهم تر از آن مدال آوردن در یک عرصه جهانی است.

وی با بیان اینکه شما جزو مفاخر استان کرمان هستید افزود: موفقیت های شما در س بزرگی برای افرادی است که این محدودیت ها را ندارند و امیدواریم تمام جوانان از این افراد در زندگیشان الگو  بگیرند.
رزم حسینی استعداد یابی در امر ورزش را از سیاست های استان برشمرد و گفت: باید شرایطی را فراهم کنیم تا با هم افزایی دستگاه ها که روش جدیدی برای خلق مزیت است استعداد های بیشتری شکوفا شود.
وی با بیان اینکه از مدیران استان درخواست کرده ایم توجه به ورزش را جدی بگیرند افزود: ورزش با سلامت و نشاط مردم سر و کار دارد و بهترین راه برای مبارزه با مصرف مواد مخدر است.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با اشاره به قول مساعد وزیر ورزش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی استان کرمان گفت:وزیر ورزش و جوانان برای تکمیل پروژه های ورزشی تا 70درصد پیشرفت کرمان قول مساعد داد.
محمدرضا پورابراهیمی افزود: جوان های ما در این مسابقات با وجود مشکلات و موانع موجود خوش درخشیدند و توانستند تصویری از توانمندی کشورمان در عرصه ورزش را به رخ جهانیان بکشانند.
وی ادامه داد: همان طور که اقدامات خوبی در عرصه ورزش انجام شده است نباید از کنار این قهرمانی ها به سادگی عبور کرد و این موفقیت ها نشان میدهد که ورزشکاران ما در بخش جانبازان و معلولان توانمندی و ظرفیت لازم را برای درخشش در اختیار دارند.