کاروان 45 نفره فرزندان ورزشکار مقیم مراکز شبه خانواده بهزیستی کرمان با هدف شرکت در هفتمین جشنواره کشوری فرزندان مهر بهزیستی کشور عازم اردبیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دکتر رضا عباسی مدیرکل بهزیستی استان در مراسم بدرقه این ورزشکاران که با حضور اعضاء شورای معاونین بهزیستی ، مربیان و سرپرستان تیمهای اعزامی در محل سالن شهید ارشاد ستاد مرکزی بهزیستی برگزار شد،

گفت : حضور در عرصه های ورزشی و کسب افتخارات فردی و تیمی در رقابتهای فشرده نشان نخبگی افراد است که بررسی کارنامه شش دوره برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مهر بهزیستی کشور و پی بردن به افتخار آفرینی و درخشش خیره کننده فرزندان بهزیستی کرمان دراین مسابقات ثابت می کند که فرزندان بهزیستی در دیار کهن کریمان ، نخبگانی هستند که درصورت حمایت قله های موفقیت را فتح خواهند کرد.
دکتر عباسی در ادامه افزود : همانگونه که از ورزش عزیزان معلول حمایت می شود ، توجه به ورزش فرزندان تحت سرپرستی بهزیستی نیز در دستور کار است که دراین زمینه نیز باتوجه به مقدورات اداری از هیچ پشتیبانی دریغ نخواهیم کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر اجرای برنامه استعداد یابی در مراکز شبه خانواده با هدف کشف استعدادهای جدید ورزشی تاکید کرد و گفت: تلاش شود تا با اجرای دقیق این برنامه استعدادهای جدید نیز فرصت بروز و بالندگی پیدا کنند.
مدیرکل بهزیستی کرمان ، به پنج دوره قهرمانی کاروان ورزشی فرزندان بهزیستی کرمان و یک دوره نایب قهرمانی ایشان در شش دوره برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود : در جشنواره امسال نیز کاروان کرمان با ترکیب کامل در دو گروه پسران و دختران در 6 رشته ویژه آقایان و 5 رشته ویژه بانوان از سوم تا سیزدهم شهریور ماه در اردبیل شرکت خواهد کرد.
دکتر عباسی فوتسال ویژه پسران ، پینگ پنگ ، شطرنج ، آمادگی جسمانی ، شنا و دو و میدانی را از جمله رشته های ورزشی مورد رقابت دراین جشنواره اعلام کرد.
برپایه این خبر : درادامه این مراسم ، مسئول تربیت بدنی و فوق برنامه بهزیستی استان کرمان به ارائه گزارشی از روند آماده سازی ، تمرینات ، استعدادیابی و نحوه حضور ورزشکاران کرمان در جشنواره هفتم پرداخت .
شایان ذکر است در پایان این مراسم کاروان ورزشی فرزندان مهر بهزیستی کرمان با عبور از مقابل کلام الله مجید با بدرقه مدیرکل و مسئولان بهزیستی کرمان عازم اردبیل شدند.