با حضور مدیران کل بهزیستی و تأمین اجتماعی ، معاون توانبخشی و جمعی از سالمندان مرکز روزانه سالمندان کرمان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی کرمان درمراسم آغاز بکار این مرکز مدیرکل بهزیستی کرمان هدف از راه اندازی این مرکز را ارایه آموزشهای لازم و توانبخشی سالمندان عنوان کرد و گفت : جامعه امروز ما که به سمت سالمندی پیش می رود می طلبد تا علاوه بر نهادینه نمودن فرهنگ تکریم و احترام به سالمندان در زمینه آموزش و توانبخشی سالمندان که نیاز ضروری آنها به حساب می آید نیز تلاش کنیم .

صادق زاده با بیان اینکه ، آموزش شیوه زندگی سالم ، مهارتهای زندگی ، آموزش بهداشت فردی و… می تواند برای سالمندان ضروری و یک الزام باشد اظهار داشت : راه اندازی این مرکز روزانه سالمندان به خانواده هایی که دغدغه نگهداری والدین خود در ساعت اداری دارند ، کمک می کند و باتوجه به خدماتی توانبخشی و رفاهی تفریحی  که دراین مرکز ارایه می شود می تواند برای سالمندان بسیار مفید باشد.
تجلیل از دو سالمند نمونه
دراین مراسم از دو سالمند نمونه استان خانم رحمت ستوده که به عنوان یک سالمند و معلول فعال اجتماعی و مهدی ذوالفقار نسب سالمند نابینا و حافظ کل قرآن با اهداء لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.
گفتنی است این مرکز با ظرفیت روزانه 40 نفر به ارایه خدمات توانبخشی چون فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، ویزیت پرشک ، خدمات مشاوره ه ای و خدمات رفاهی تفریحی چون برگزاری اردوهای تفریحی ، کتاب خوانی ، شهر خوانی و قصه گویی ، اجرای تئاتر و… می پردازد.