مراسم افتتاحیه مسابقات کشوری فوتبال پنج نفره نابینایان ، جام دهه فجر با حضور عماری نماینده فدراسیون ورزشهای نابینایان و کم بینایان کشور ، معاون توسعه و منابع انسانی استانداری کرمان، مدیران کل بهزیستی ،ورزش و جوانان ، فرماندار کرمان ، جمعی از خیرین ،تیمهای شرکت کننده و جمعی دیگر از ورزشکاران و ورزش استان در کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ، دراین مراسم  حدادیان رئیس هیات ورزشهای نابینایان و کم بینایان استان کرمان با تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر گفت : خوشالیم که استان کرمان میزبان اولین دوره بازیهای کشوری فوتبال پنج نفره جام دهه فجر می باشد .

وی با بیان اینکه خدمت به ورزشکاران نابینا، انسان را با وجوهی از روح متعالی انسانها آشنا می کند که نمی توان به راحتی درانسانهای سالم یافت افزود :با توجه به اعتبارات اندک تنها باکمک خیرین است که توانسته ایم در استان کرمان برای کمک به ورزشکاران نابینا تاکنون فعالیت هایی را انجام دهیم.
حدادیان ساخت مجهزترین زمین چمن مصنوعی فوتبال نابینایان را از اقداماتی دانست که به همت خیرین استان کرمان احداث شده است .
وی از مسئولین استانی و خیرین خواست تا هیأت های ورزشی خصوصاً هیأت ورزشهای نابینایان و کم بینایان استان را یاری کنند تا بتوانیم زمینه بروز استعدادهای جوانان را در رشته های مختلف فراهم نمائیم.
گفتی است مسابقات فوتبال جام دهه فجر با حضور 4 تیم کرمان ، گیلان ، فارس و خراسان رضوی پس از انجام مراسم افتتاحیه که با اجرای برنامه های هنری توسط هنرمندان کرمانی همراه بود با بازی دو تیم خراسان رضوی و فارس آغاز شد.