همزمان با چهارمین روزاز دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پایگاه خدمات اجتماعی ریحانشهر با حضور مدیرکل بهزیستی استان کرمان، رئیس اداره بهزیستی زرند  ، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از زرند، عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان ضمن گرامیداشت ایام ا… دهه فجر، شهر ریحانشهر را به عنوان یکی از مناطق پرجمعیت جهت توسعه روز افزون صنایع و معادن در سطح شهرستان زرند دانست و اظهار داشت: مهم ترین هدف از راه اندازی اینگونه مراکز اجتماعی، کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بدر سطح جامعه میباشد.

صادق زاده با اشاره به اجرای طرح های اجتماع محور گفت برای اجرای طرح های اجتماع محور، نیازمند مشارکت عموم مردم در این طرح ها می باشد با هدف  به حداقل رسیدن و پیشگیری از آسیب های اجتماعی باشیم.

وی یکی از رسالت های مهم بهزیستی را آگاهسازی عموم در خصوص شناخت مسائل اجتماعی دانست و عنوان کرد :باید با شناسایی آسیب های جامعه به ویژه در مناطق کمتر برخوردار نسبت به رفع و کاهش مشکلات اجتماعی در جامعه تلاش نماییم .

در ادامه محمد ابراهیمی رئیس اداره بهزیستی زرند با تشریح خدمات پایگاه خدمات اتجتماعی گفت : برای کنترل آسیب های اجتماعی باید در این حوزه برنامه های کاربردی داشته و برای موفقیت نیازمند همکاری و مشارکت مسئولین شهرستان و شهر ریحانشهر هستیم .

لازم به ذکر است این پایگاه خدمات اجتماعی با 150 متر مربع مساحت و 500 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.