به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان امام جمعه  شهرستان بردسیر به مناسبت هفته ملی سالمند و ناشنوایان از موسپیدان جامعه به عنوان یک گنج گرانبهای معنوی یاد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین کرمانی امام جمعه شهرستان بردسیر ،سالمندان را یک الگوی مناسب برای رسیدن به کمال و سعادت دانست و افزود:سالمندان به عنوان گنج های معنوی یک جامعه با کوله باری از تجربه و آگاهی هم می توانند راه سعادت دنیوی و هم سعادت اخروی را به جوانان نشان دهند.

وی از ضرورت تکریم سالمندان نکاتی را به نمازگزاران ارائه نمود و خاطرنشان کرد :گرامیداشت هفته سالمند و تکریم سالمندان بر یکایک آحاد جامعه یک وظیفه می باشد که باید به صورت ویژه به این موضوع مهم پرداخته شود.

خطیب جمعه بردسیر با گرامیداشت هفته ناشنوایان گفت : باید در راه بهتر زیستن این افراد و تعامل و ارتباط بهتر آنان با افراد جامعه تلاش شود.

وی در پایان از تلاش های بهزیستی جهت به زیستن سالمندان و ناشنوایان تقدیر و تشکر نمودو عنوان کرد :بهزیستی با شعار به زیستن افراد جامعه تلاش های خوبی از بدو تاسیس در جامعه نموده است و با تلاش های خود در زمینه های توانبخشی ،اجتماعی و پیشگیری توانسته است به رسالت خود جامه عمل بپوشاند.

گفتنی است تیم اورژانس اجتماعی و خط 123 با استقرار در نمازجمعه به ارائه مشاوره های تخصصی به عموم پرداختند.