آیت الله سید یحیی جعفری در دیدار رئیس سازمان بهزیستی کشورضمن تقدیر از خدمات بهزیستی در سراسرکشور گفت : نظم در کارها یکی از عوامل مهم موفقیت در عرصه های مختلف است و تا زمانی که همه قشرهای جامعه به این اصل اساسی عمل نکنند، کارها سامان پیدا نمی کند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان وی با بیان اینکه امام علی (ع) نیز رعایت تقوا و نظم را در امور مورد تاکید قرار داده اند که نشان دهنده اهمیت این موضوع است افزود : بهزیستی توانسته با برنامه های خود خدمات خوبی به معلولین و نیازمندان اریه نماید.

رئیس سازمان بهزیسی کشور نیز گفت: سه تفاهم نامه با همکاری آموزش و پرورش، ثبت احوال، ثبت اسناد و املاک و دانشگاه علوم پزشکی منعقد شده تا در یک برنامه زمان بندی شده مسائل ناشی از ناشنوایی و کم شنوایی را مدیریت کنیم.
دکترمحسنی بندپی افزود: تلاش می کنیم ناشنوایی و کم شنوایی را مدیریت کرده و در زمینه کم بینایی یا نابینایی نیز راه های کنترلی و درمانی را داشته باشیم.
وی بر کاهش مشکلات ژنتیکی تاکید کرد و گفت: تلاش می کنیم با آموزش های پیشگیرانه و برنامه های تشخیصی، مشاوره ای و درمانی از بروز مشکلات ژنتیکی بین نوزادان جلوگیری شود.
وی تاکید کرد: درصدد هستیم با نگاه علمی و با رعایت انضباط و مقررات، مسائل، آسیب ها و مشکلات را رصد و برطرف کنیم.