به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ،مدیر کل بهزیستی در این سفر ها  ضمن بازدید از ادارات بهزیستی در این شهرستانها ،دیدار با پرسنل و مددجویان با فرمانداران و ائمه جمعه این شهرستانها دیدار و در خصوص مشکلات منطقه به بحث و گفتگو پرداخت .
وی در دیدار با پرسنل ادرات بهزیستی ریگان ،فهرج و نرماشیر ضمن تقدیر از همراهی پرسنل با جامعه هدف و تلاشهایی که برای حل مشکلات مراجعین انجام می دهند ،گفت :  با مطالعه و اشراف کامل بر دستورالعمل ها و قوانین که برای ارایه خدمات مطلوبتر از سوی ستاد به شهرستانها ابلاغ می شود می توان روند خدمات رسانی را در چارچوب قانون و با سرعت بیشتر ارایه نمود .

صادق زاده با بیان اینکه ستاد بمنظور بهره مندی از تمامی نظرات کارشناسان آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات می باشد اظهار داشت : برای رفع نواقص احتمالی و برزو رسانی دستور العمل ها آماده دریافت ایده های تمایم کارکنان در سراسر استان هستیم.

 وی بر نظارت دقیق و علمی بر مراکز تحت نظارت بهزیستی تأکید کرد و گفت : با نظارت کارشناسی و رفع نواقص در مراکز باید ارایه خدمات را با همکاری بخش غیر دولتی با کیفیت انجام داد .

صادق زاده بر تعامل بیشتر با دستگاههای شهرستان تأکید کرد و افزود : همکاری با دیگر ادارات و برقرای ارتباط با کارشناسان ستادی می تواند روند پاسخگویی در سازمان را سریعتر نماید .
صادق زاده همچنین در دیدار با  فرمانداران ،ائمه  جمعه ، این شهرستانها از همراهی و همکاری که مسئولین شهرستانی با بهزیستی دارند تقدیر نمود و گفت : با توجه به هماهنگی های صورت گرفته در کشور قرار بر این است که شرق استان را همچون جنوب استان ، جزء مناطق ویژه قرار داد تا اعتبار ویژه ای  برای شرق استان تعیین گردد.
مدیر کل بهزیستی افزود : یک ستاد و کمیته راهبردی نیز در این خصوص تشکیل می گردد ،تا شرایط حاکم بر شرق استان را بصورت ویژه مورد بررسی قرار دهند و مسایلی چون آسیب های اجتماعی  هر محله را که می توان با کمک خود  مردم و معتمدین محله حل نمود را با ارایه آموزشهای لازم  و انجام اقدامات مورد نیاز بصورت پایلوت مورد پیگیری نمود.
در این نشستها که بصورت جداگانه برگزار شد ،فرمانداران این شهرستانها نیز از تعامل و همکاری روسای بهزیستی قدردانی نمودند وضمن استقبال از طرح های بهزیستی در این شهرستانها برای همکاری بیشتر با بهزیستی اعلام نمودند .
دکتر صادق زاده در در دیدار با مددجویان این شهرستانها نیز پس از استماع مشکلات مددجویان به درخواستهای آنان پاسخ گفت و از روسای شهرستانها خواست تا رسیدگی به درخواستهای مددجویان را تا حصول نتیجه پیگیری نمایند.