مدیر کل و اعضاء شورای معاونین بهزیستی استان کرمان به همراه مدیر عامل و معاونین بانک قرض الحسنه رسالت  از مجتمع بهزیستی گلباف بازدید و با کارکنان این مجتمع در خصوص مشکلات مددجویان ، کارگاه های آموزشی و تسهیلات ارائه شده توسط بانک رسالت به گروه های هدف در شهر گلباف گفت و گو نمودند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان با بیان اینکه هدف اصلی بهزیستی توانمندسازی مددجویان می باشد گفت : سازمان بهزیستی در این خصوص سالها تحقیق و پژوهش انجام داده است .

صادق زاده با تقدیر و تشکر از خدمات قرض الحسنه رسالت در راستای بهبود روند کار و اشتغال خانگی برای گروه های هدف عنوان کرد : بانک رسالت نیز هدف و ایده خود را بر اساس توانمندسازی میدانی و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی خانواده ها قرار داده است که این بسیار ارزشمند می باشد .

علیرضا اسدی معاون توانبخشی بهزیستی استان کرمان با اشاره به همکاری نزدیک بین بهزیستی و بانک رسالت اظهار داشت : می توانیم در کارگاه های حمایت شده و کارگاه های جبران خدمت آموزش های تخصصی برای حمایت از مددجویان و همچنین توانمندسازی زنان سرپرست خانوار ارائه نماییم .

عسکری مدیر عامل بانک رسالت باتاکید بر همیاری اجتماعی خاطرنشان کرد : خانواده ها ، مددجویان ، گروه های هدف و همچنین زنان سرپرست خانوار نیاز به حمایت های شغلی و معیشتی دارند که در این زمینه بانک رسالت از طریق ایجاد تسهیلات اشتغال و مشاغل خانگی به این افراد کمک می کند .