کاوه اشتهاردی معاون اجتماعی و فرهنگی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که به کرمان سفر کرده بود از ستاد مرکزی اداره کل بهزیستی و شیرخوارگاه مادر شهر کرمان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، درجریان این بازدید که عباسی مدیرکل و اعضاء شورای معاونین بهزیستی نیز حضور داشتند ، معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با حضور در ستاد مرکزی بهزیستی از دفتر ارتباطات مردمی ، میز خدمت ، دفتر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و واحد تحقیق و توسعه بازدید کرد و در هر بخش توضیحات لازم از سوی دکتر عباسی و مسئولین واحدهای مربوطه ارائه شد. معاون اجتماعی و فرهنگی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سپس با حضور در محل شیرخوارگاه مادر با کودکان خردسال مقیم این مرکز دیدار و از ایشان دلجویی کرد و هدایایی نیز به این کودکان اهداء شد.
برپایه این خبر ، در پایان این بازدید و دیدار در جلسه ای که درمحل دفتر کل بهزیستی برگزار شد ، اشتهاردی معاون وزیر، کار در بهزیستی را متفاوت از کار و فعالیت  در دیگر دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد و افزود: کار در بهزیستی بدلیل سختیها ، ظرافتها و حساسیتهایی که دارد جزء کارهای مقدس و خاصی است که انجامشان رضایت خداوند را به همراه دارد.
وی : به نگاه ویژه و خاص وزارتخانه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و شخص وزیر به مقوله بهزیستی اشاره کرد و خاطرنشان کرد با برنامه ریزیهای صورت گرفته بهزیستی          پرتوان تر از گذشته به ایفای ماموریتهای خود می پردازد.
آقای اشتهاردی در پایان مدیر و مسئولان بهزیستی را افراد دلسوز و پرتلاشی خواند که بصورت شبانه روز در راستای ارائه خدمت به جامعه هدف خود تلاش می کنند.
دکتر رضا عباسی مدیرکل بهزیستی استان کرمان نیز طی سخنانی به تشریح فعالیتها و اقدامات صورت گرفته و درحال انجام بهزیستی کرمان پرداخت .