فرزندان پسر بهزیستی استان کرمان پس از یک هفته رقابت در جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان مهر سراسر کشور با کسب 3 مدال طلا و 2 مدال برنز با عنوان قهرمانی کشوری به کرمان بازگشتند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در مراسم استقبال از این فرزندان صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان طی سخنانی با اشاره به سعی  و کوشش مثال زدنی فرزندان ،مربیان و سرپرستان اعزامی از کرمان به این مسابقات گفت :

افتخار می کنیم که در خدمت فرزندانی چون شما هستیم و مفتخریم به اینکه تلاش و کوشش شما منجر به کسب مقام اولی کشور در بین 28 استان شرکت کننده در این جشنواره شده است .
وی افزود:با تمام وجد برخود می بالیم که فرزندانمان با بزرگواری و منش و رفتار نیکو ،توانائیهای خود را در میادین ورزشی به نمایش می گذارند . چرا که کسب مقام اول در بین ورزشکاران با انگیزه سایر استانها سخت است .
صادق زاده اظهار داشت : نباید فراموش کنیم که فرهنگ پهلوانی و روشهای انسانی و آزادگی باید سرلوحه همه امور زندگی باشد چرا که کسب مقام قهرمانی در وجود افرادی که در رفتار و اخلاق آنها تواضع و فروشی موج می زند . آسان است.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه در هر جایگاهی که هستیم باید نگاه و فکر خود را پاک و خالص نماییم خاطر نشان کرد :باید نیکیها و خوبیها را در افکار  و رفتار خود نهادینه کنیم تا بتوانیم با اقتدار مسیر موفقیت را طی نمائیم.
مدیر کل بهزیستی در پایان اظهار امیدواری کرد با همکاری مسئولین مراکز در سالهای آینده شاهد شناسایی استعداد های دیگر فرزندان بهزیستی باشیم و بتوانیم درمیادین مختلف ملی و بین المللی و در عرصه های مختلف علمی ،فرهنگی،ورزشی و اجتماعی نیز بتوانیم شاهد رشد و موفقیت فرزندان بهزیستی باشیم .
گفتنی است در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایایی با حضور مسئولین بهزیستی از ورزشکاران ،مربیان و سرپرستان تیم تقدیر به عمل آمد.