معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری عنبرآباد با بیان اینکه تمام بانک‌ها در شهرستان عنبرآباد نسبت به راه اندازی باجه پاسخگویی به معلولان ، جانبازان و سالمندان اقدام کنند گفت: ادارات نیز موظف هستند نسبت به راه‌اندازی میز خدمت و مناسب‌سازی فضای اداری اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، به نقل از عنبرآباد همایش روز جهانی سالمند(به مناسبت هفته تکریم منزلت سالمندان) درجوار قبور مطهرشهدای گمنام شهرستان عنبرآباد باحضور جمعی از مسئولان، مردم و تعدادی از سالمندان تحت پوشش بهزیستی،کمیته امداد امام خمینی(ره)، خانواده‌های شهداء شهرستان و جمعی از بازنشستگان ادارات با همکاری اداره بهزیستی و شبکه بهداشت برگزار شد.

نادرملایی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری عنبرآباد در این مراسم باتاکید براینکه سالمندان، سالخوردگان و بازنشستگان چراغ هدایت جامعه و مردم هستند اظهار داشت: جایگاه آنان باید در جامعه تکریم شود.

وی افزود: شهرداری‌ها موظف هستند در راستای رفاه حال سالمندان، معلولان و جانبازان نسبت به مناسب سازی فضای شهری ، پارک‌ها اماکن عمومی و مبلمان شهری اقدام کند.

ملایی با بیان اینکه تمام بانک‌ها در شهرستان عنبرآباد نسبت به راه اندازی باجه پاسخگویی به معلولان ، جانبازان و سالمندان اقدام کنند بیان کرد: ادارات نیز موظف هستند نسبت به راه‌اندازی میز خدمت و مناسب‌سازی فضای اداری اقدام کنند.

در این آئین نیز از بازنشستگان اداره بهزیستی، شبکه بهداشت و همچنین سالمندان تحت پوشش بهزیستی تقدیر شد.

درحاشیه این مراسم ویزیت رایگان سالمندان در پایگاه سلامت مستقر در همایش انجام گرفت.

 

انتهای پیام/