مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه باید از روش و سیره بزرگان دین مبین اسلام در زندگی فردی و اجتماعی خود بهره بگیریم گفت: به شدت نیازمند الگوهای درستی در زندگی هستیم تا به آسایش و آرامش دست یابیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان؛ عباس صادق‌زاده درجشن میلاد حضرت فاطمه (س) و تقدیر از خیرین با گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه(س) و هفته بزرگزرگداشت مقام زن  اظهار داشت: از روش و منش حضرت فاطمه (س) باید الگو بگیریم زیرا همه زندگی ایشان سراسر نور و برکت و خوبی بوده است.

وی با بیان اینکه نگاه‌های زیبا به جامعه و نگاه‌های خیرخواهانه به افراد نیازمند برجسته‌ترین ویژگی‌هایی هستند که در سیره حضرف فاطمه (س)  وجود دارد که باید از آن‌ها استفاده کنیم افزود: باید از روش و سیره بزرگان دین مبین اسلام در زندگی فردی و اجتماعی خود بهره بگیریم.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه دشمنان اسلام در تلاشند تا جوانان این مرز و بوم از الگوهای نادرستی بهره بگیرند تصریح کرد: گذشتگان ما با وجود اینکه علم زیادی نداشتند اما به روش و سیره ائمه معصومین مقید بودند.

صادق‌زاده با بیان اینکه در سیره ائمه معصومین (س) به تربیت فرزندان و نگاه‌های اجتماعی توجه  ویژه‌ای شده است گفت: به شدت نیازمند الگوهای درستی در زندگی هستیم تا به آسایش و آرامش دست یابیم.

وی با اشاره به اینکه قناعت در زندگی رفاه و آرامش را به وجود می‌آورد خاطرنشان کرد: در آیات و روایات زیادی بر کمک به نیازمندان تأکید شده است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با تبریک سال نو و با قدردانی از زحمات کارکنان بهزیستی استان در طول سال؛ گفت: بخش وسیعی از مسئولیت‌ها و بار سنگین این سازمان را بانوان برعهده دارند.

در این آئین نیز از 20 بانوی نیکوکار و همچنین از خانم ملیحه آقای محمدی به دلیل کسب رتبه برتر در همایش شعر عاشورایی و از خانم سکینه رحیمی بانوی معلول اهل کوهبنان که کتاب موج عشق را منتشرنموده  با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/