عباس صادق‌زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان با کسب اکثریت آرا به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، امروز مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان کرمان با حضور رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان، رئیس امور استان‌ها و جمعی از مسئولان در کرمان برگزار شد.

دیبا کلانتری مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در این مجمع، اظهار داشت: با اکثریت آراء عباس صادق‌زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان به مدت 4 سال به عنوان رئیس  هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان کرمان انتخاب شد .

وی گفت: امیدواریم در پایان این چهار سال شاهد تحول اساسی در عرصه  ورزش نابینایان و کم‌بینایان و همچنین ورزش زنان در استان کرمان باشیم .

رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان کرمان نیز در این آئین  کلید اصلی سلامت جامعه را  ورزش عنوان کرد و گفت: باید در زمینه ورزش به ویژه برای معلولان و توان‌یابان و زنان نابینا و کم‌بینا برنامه‌ریزی جدی و ویژه‌ای داشته باشیم.

صادق‌زاده افزود: موضوع ورزش نابینایان و کم‌بینایان باید به شکل تخصصی‌تری مورد ارزیابی و توجه قرار گیرد و برنامه‌ها نیز در این زمینه به شکل فراگیر اجرایی شود.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه شرایط خوبی در استان در زمینه  ورزش بانوان وجود دارد  گفت: باید زمینه را برای حضور بانوانی که از این استعداد برخوردارند؛ فراهم و با حفظ جایگاه‌های ملی و جهانی ، سطوح فعلی را ارتقاء داده  و رتبه‌های برتر را کسب کنیم .

وی با قدردانی از همه اعضاء  که در انتخابات حضور داشتند؛ گفت: امیدوارم با اعتماد به وی به نتایج  اثرگذار در ارتقاء ورزش نابینایان و کم‌بینایان  منجر شود و در اولین فرصت بتوانیم با توجه به برنامه‌های اثربخش  پیش‌بینی شده برای موفقیت در عرصه  ورزش گام‌های موثری برداریم.

رئیس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان کرمان از برگزاری مجمع هیئت خبرداد و خاطرنشان کرد: برگزاری این مجمع و جمع‌بندی نظرات و پیشنهادات اعضا می‌تواند به ما در برنامه‌ریزی مناسب کمک کند.

 

انتهای پیام/