دکتر هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه سفرخود به کرمان در جلسه شورای اداری شهرستان بردسیر شرکت کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این جلسه که با حضور دکتر هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور و هیأت همراه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سیرجان ، دکتر عباسی مدیر کل بهزیستی استان کرمان ،حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر  در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار بردسیر و اعضا شورای ادرای شهرستان بردسیر برگزار شد ،دکتر هاشمی با اشاره به ایام الله دهه فجر از مسئولین حاضر در جلسه خواست تا دستاوردهای انقلاب اسلامی را در این ایام به اطلاع عموم برسانند.

وی قول مساعد داد تا جهت کمک به ساخت سالن ورزشی ویژه معلولین ،تعمیر ساختمان اورژانس اجتماعی و تجهیز اورژانس اجتماعی 123 بردسیر به بهزیستی این شهرستان کمک نماید.
رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین در خصوص حمایت مستمر از مددجویان در حال انتظار برای دریافت خدمات بهزیستی نیز گفت: تلاش خواهیم کرد تا با تحت حمایت قرار دادان این مددجویان بسیاری از مشکلاتشان را مرتفع نماییم.
در ادامه این نشست فرماندار بردسیر نیز گزارشی از وضعیت شهرستان ارایه نمود و از دکتر هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور خواست تا با حمایتهای خود این شهرستان را در راستای مأموریتها و وظایفی که بر عهده بهزیستی نهاده شده است ،بیش از گذشته یاری نمایند.
گفتنی است در ادامه این جلسه رئیس سازمان بهزیستی کشور با تعدادی از مددجویان بهزیستی این شهرستان دیدار وپس از استماع درخواستهایشان دستورات لازم برای رفع مشکلات این مددجویان صادر نمود.
همچنین دکتر هاشمی هدایایی نیز به مدددجویان شهرستان بردسیر اهدا کرد.