ورزشکاران معلول اعزامی از کرمان به مسابقات پارالمپیک 2012لندن با با بدرقه رسمی از فرودگاه بین المللی  کرمان  عازم این  مسابقات شدند.
به گزارش  روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان 4 ورزشکار معلول کرمانی(زهرا نعمتی ،رهام شهابی پور،امین علیخانی و پیمان نصیری ) در مراسمی که در محل فرودگاه بین المللی کرمان و با حضور مدیر کل و معاونین اداره کل بهزیستی ،رئیس و اعضاء هیأت ورزشی  جانبازان و معلولین ،خانواده  ایشان و  جمعی از ورزشکاران و ورزش دوستان کرمان  برگزار شد ،عازم  مسابقات پارالمپیک 2012 لندن شدند.

بر پایه این خبر در این مراسم مدیر کل بهزیستی استان کرمان ضمن آرزو ی موفقیت برای این ورزشکاران با اهدا یک جلد کلام ا.. و هدایه ای نقدی این ورزشکاران را بدرقه نمود.
دکتر عباسی  مدیر کل بهزیستی استان کرمان در این آیین گفت: چهار ورزشکار معلول تحت حمایت بهزیستی کرمان در صورت کسب مدال در مسابقات پارالمپیک لندن از سوی بهزیستی به سفر معنوی حج اعزام خواهند شد.
لازم به ذکر است زهرا نعمتی ،رهام شهابی پور و امین علیخانی در رشته تیر و کمان و پیمان نصیری در رشته دو و میدانی نمایندگان  ایران در این مسابقات می باشند.