به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت امام مهدی (عج) مراسم جشنی در محل سالن شهید نشاط بهزیستی کرمان ، با حضور دکتر رضا عباسی مدیر کل بهزیستی سردار حسنی سعدی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و تمامی پرسنل بهزیستی شاغل در ستاد مرکزی و شهرستان کرمان گزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این مراسم ،مدیر کل بهزیستی با تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه گفت : فرا رسیدن ماه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت فرصتی است برای برگزار ی جشن و نشاط که خوشبختانه امسال با حضور حماسی مردم ایران در انتخاباب جشنها و شادیهای مردم مسلمان ایران مضاعف شده است. وی به بیان احادیث و روایاتی از ائمه اطهار در وصف امام زمان (عج) و نشانه های حضور ایشان پرداخت و افزود: وظیفه ما مسلمانان است که با پیروی از ایشان زمینه ظهور را فراهم نماییم .
دکتر رضا عباسی با اشاره به انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایران، حضور مردم در صحنه انتخابات را ارزشمند و قابل تقدیر دانست و اظهار داشت : مردم ایران همواره ثابت کرده اند که پشتیبان ولایت فقیه می باشند و در مسیر حمایت و پشتیبانی از  نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه حضور دارند.
در این مراسم سردار حسنی سعدی نیز ضمن تبریک این اعیاد از فعالیتهای بهزیستی در خصوص رسیدگی امور ایثار گران و خانواده های شهدا تقدیر کرد و افزود : اقدامات مسئولین بهزیستی در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و نکوداشتت ایثار گران و خانواده های شهدا  و از همه مهمتر  اهتمام ویژه به اشتغال خانواده معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان و جذب ایشان در بهزیستی را قابل تقدیر و بسیار ارزشمند دانست .
وی در ادامه با اهدا لوح سپاس استاندار کرمان  از خدمات و فعالیتهای دکتر رضا عباسی مدیر کل ،محمود حدادیان معاون پشتیبانی و منابع انسانی و مشاور مدیر کل در امورایثارگران و  علی ترکزاده رئیس ادراه نیروی انسانی بهزیستی که خود نیز از ایثارگران می باشند، با اهدا لوح و هدیه فرهنگی تقدیر کرد.
برپایه این خبر در ادامه این جشن که با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری همراه بود از14 مددکار فعال بهزیستی  و 3 تن از بازنشتگان سالهای دور بهزیستی تقدیر شد.
گفتنی است  از برندگان مسابقات نقاشی روز مادر ویژه فرزندان شبه خانواده  نیز با اهدا لوح سپاس و هدایا نقدی تجلیل شد.