به مناسبت فرارسیدن سی و پنجمین بهار انقلاب ، بهزیستی کرمان جشن انقلاب را با حضور پرسنل و مددجویان در محل ستاد مرکزی بهزیستی برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان،دراین مراسم که با حضور مدیرکل بهزیستی ، معاونین ، پرسنل ، جمعی از بازنشستگان و مددجویان برگزار شد ، دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی کرمان با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت : ارتقاء جایگاه ایران اسلامی در بین کشورهای جهان و حضور ایران در عرصه های مختلف جهانی نشان از تلاشهایی دارد که پس از انقلاب اسلامی درایران صورت گرفته است .


وی با بیان اینکه تمامی دستگاهها و نهادها با ارایه عملکرد خود در ایام ا… دهه فجر ثابت کردند نسبت به پیش از انقلاب توانسته اند موفقیت های بزرگی برای ملت ایران به ارمغان آورند، افزود: توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی به محرومین و کسانی که نیازمند می باشند نشان از آن دارد که برای بهبود شرایط زندگی محرومین اقدامات زیادی صورت گرفته است .
دکتر عباسی شکل گیری بهزیستی پس از پیروزی انقلاب اسلامی را از نشانه های توجه مسئولین و دولتمردان انقلاب اسلامی برای حمایت از معلولین و نیازمندان بر شمرد و اظهار داشت : خوشبختانه فعالیت های بهزیستی در عرصه های مختلف حمایتی و تخصصی از جامعه هدف خود گواه بر این است که تلاشهای ارزشمندی در راستای حمایت و عملکرد تخصصی ، تامین مسکن ، اشتغال و توانمند سازی مددجویان صورت گرفته است .

وی به سفر اخیر رئیس سازمان بهزیستی کشور به کرمان اشاره کرد و گفت : سفر یک روزه دکتر هاشمی به کرمان دستاوردهای خوبی برای بهزیستی استان داشت و ایشان در این سفر ضمن تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته ،عملکرد بهزیستی کرمان را خوب ارزیابی کرد و برای رفع کمبود اعتبارات برخی حوزه ها و طرحها ی بهزیستی کرمان قول مساعد داد .
درادامه این مراسم جشن که با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری توسط معلولین و هنرمندان کرمانی همراه بود از دو تن از بازنشستگان بهزیستی و تعدادی از هنرمندان معلول با اهداء لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.