اکبر دستجردی -قلعه گنج همزمان با سالروز ولادت امام رضا (ع) وبه مناسبت  دهه کرامت مراسم جشنی با حضور پرسنل بهزیستی کرمان در محل ستاد مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین مراسم صادق زاده مدیرکل بهزیستی کرمان با تبریک میلاد امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) گفت :منش  و بزرگواری این دو عزیز باید در زندگی سرلوحه امور قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه دهه کرامت فرصتی است تا بخشش و بزرگی را از این دو معصوم یاد بگیریم اظهار امیدواری کرد: از سیره ائمه اطهار(ع) بهره لازم  را ببریم تا بتوانیم در زندگی شخصی و اجتماعی خود استفاده کنیم . صادق زاده با اشاره به آغاز فعالیت خود در مدیریت جدید بهزیستی گفت : قرار گرفتن فعالیت های نو در بهزیستی در مناسبتهای میمون دهه کرامت را به فال نیک می گیرم و امیدوارم بتوانیم در کنار تمامی کارکنان که همگی عضو یک خانواده هستیم،  بتوانیم سختی کار های را به آسانی پیش ببریم.
وی خاطر نشان کرد : می توان با گرمی و حرارت و همراهی با یکدیگر و استفاده از توانمندیهای همه افراد حلاوت در محیط کار داشته باشیم.
گفتنی است دراین مراسم که با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی چون موسیقی ، طنز و مسابقه همراه بود ، به 8 نفر از پرسنل بهزیستی که نامشان رضا بود به میمنت میلاد هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت امام رضا (ع) هدایایی اهداء شد.