در بهزیستی کرمان به منظور پاسخگوی به سوالات وبیان نقطه نظرات پرسنل و ارائه فعالیت های ده ماهه مدیریت بهزیستی جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ، دراین جلسه مدیرکل و معاونین ضمن تشریح مهمترین اقدامات انجام شده مدیریتی در بهزیستی به سوالات پرسنل حاضر در جلسه پاسخ گفتند.

دراین نشست مدیرکل بهزیستی کرمان با اشاره به اینکه بهزیستی باتوجه به وضعیت اقتصادی کشور با مشکلات اعتباری مواجه است گفت : برای جذب اعتبارات بمنظور ارائه خدمات به مددجویان و تأمین رفاه پرسنل همواره تلاش خواهیم کرد تا با توجه به سختی کار پرسنل بهزیستی از طریق مراجع قانونی و کشور بتوانیم پرداخت حقوق و مزایا به پرسنل بهزیستی را همچون دیگر کارکنان دولت ارتقاء دهیم .

صادق زاده با بیان اینکه خوشبختانه با همراهی نمایندگان مجلس ، معاون اول رئیس جمهور و ریاست سازمان بهزیستی کشور تاکنون اقدامات خوبی در راستای ارتقاء سطح حقوق پرسنل بهزیستی صورت گرفته است، افزود:
براساس پیگیریهای انجام شده ، دولت نگاه مثبت خود را دراین خصوص اعلام داشته و پس از تأمین منابع لازم بزودی این تلاش عملی خواهد شد.
وی خواستار همراهی پرسنل برای اجرای طرحها و برنامه های مدیریتی بمنظور توانمندی مددجویان و حل مشکلات موجود در روند خدمت رسانی به مددجویان شد و اظهار داشت :همیشه برای انجام کارهای بزرگ احتمال وجود مخالفت هایی از سوی برخی افراد معدود وجود دارد ،اما همدلی و همراهی پرسنل کمک خواهد کرد تا سختی های کار براحتی پشت سر گذاشته شود و در مسیر خدمت رسانی حمایتی و بویژه فعالیت های تخصصی سازمان اقدامات موثر و ارزشمندی انجام شود.
مدیرکل بهزیستی انتقاد سازنده و درست را راهی برای پیشرفت یک مجموعه دانست و گفت :از کسانی که با انتقادات سازنده خود در مسیر ارتقاء سطح کیفی خدمات بهزیستی همراهی می کنند استقبال می کنیم و امیدواریم کسانی را که بدنبال بهانه جویی و بیان نقطه نظرات غیر منطقی نادرست هستند نیز به این موضوع توجه داشته باشند که خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی صرفاً خدمت به خلق نیست بلکه خدمت به پروردگار است که باقیات و صالحات را بدنبال دارد.
گفتنی است دراین جلسه جمع کثیری از پرسنل ستاد مرکزی بهزیستی با طرح سوالات مختلف و بیان پیشنهادات عملکرد مدیریت جدید بهزیستی را خوب ارزیابی نمودند و همکاری بیشتر و در راستای سیاست های مدیریتی بهزیستی و ارائه خدمات بیشتر به جامعه هدف اعلام آمادگی نمودند.