دومین دوره مسابقات فوتسال ،جام احسان و نیکوکاری  با همکاری اداره کل بهزیستی و موسسه خیریه کوثر مشیز درکرمان درحال برگزاری است .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در مراسم آغازین این دوره از مسابقات دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی کرمان گفت : این مسابقات به مناسبت فرارسیدن روز احسان و نیکوکاری، دومین دوره از مسابقات فوتسال در رده ای سنی 12،15 و 18 سال توسط بهزیستی و موسسه خیریه کوثر مشیز برگزار می شود.
وی افزود : در دور اول این مسابقات در سال گذشته  13 تیم از شهر کرمان دراین دوره از مسابقات شرکت کردند که امسال با رشد  150

درصدی 30 تیم از سراسر شهر کرمان در دومین دوره از مسابقات حضور دارند.

دکتر عباسی هدف از برگزاری این مسابقات را شناسایی استعدادهای ورزشی فرزندان بهزیستی و دیگر نوجوانان شهر کرمان بر شمرد و افزود: برگزاری رقابتهای ورزشی ،فرزندان این مرز و بوم را برای رقابتهای ملی و بین المللی آماده می کند .
خانم شجاعی به نمایندگی از موسسه خیریه کوثر مشیز نیز در آیین افتتاحیه این مسابقات گزارشی از روند فعالیت های این خیریه و اقداماتی که در راستای برنامه های فرهنگی و ورزشی فرزندان توسط موسسه انجام می شود ،ارایه نمود .
گفتنی است دومین دوره مسابقات فوتسال جام احسان و نیکوکاری با رژه  تیمهای فوتسال شرکت کننده آغاز بکار کرد و تا 25 اسفندماه ادامه دارد.