بدنبال شرکت بیش از 50 نفر از ورزشکاران معلول کرمانی در رشته های شنا ، والیبال نشسته ، بوچیا و دوو میدانی مراسم استقبال از جمعی از این ورزشکاران که موفق به کسب مدالهایی نیز شده بودند ، درمحل فرودگاه کرمان انجام شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ، دراین مراسم که با حضور مدیرکل و معاون توانبخشی بهزیستی و جمع کثیری از ورزشکاران انجام شد ورزشکاران شرکت کننده از کرمان در جشنواره فرهنگی و ورزشی مهر رضوی که با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور برگزار شده بود ،در میان استقبال پر شور به کرمان باز گشتند .
در این استقبال 12 نفر از شرکت کنندگان معلول کرمانی که موفق به کسب4مدال طلا، 4 مدال نقره و 4 مدال برنز و عنوان چهارمی مسابقات را از آن خود کرده بودند به همراه دو شرکت کننده در مسابقات بوچیا که در انفرادی عنوان سومی مسابقات را بدست آورده بودند در میان استقبال پرشور به کرمان بازگشتند.حضور داشتند.
همچنین در پایان این مسابقات رشته والیبال نشسته بانوان نیز عنوان اول کشوری را در این مسابقثات از آن خود کرد .
در مسابقات دو ومیدانی نیز با تلاش ورزشکاران معلول کرمانی بانوان در دوی استقامت عنوان سومی و آقایان در پرتاب دیسک و پرتاب وزنه مدال نقره را از آن کرمانیها نمودند.
همچنین تیم بسکتبال با ویلچر بانوان که برای اولین بار در مسابقات کشوری شرکت نموده بودند موفق به کسب عنوان سومی مسابقات شدند.
در رشته تنیس روی میز هم تیم شرکت کنندگان کرمانی عنوان سومی مشترک و در انفرادی مقام سوم را از آن خود کرمانیها نمودند .