به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم بزرگداشت این هفته با حضور سرهنگ حسینخانی مسئول سازمان بسیج کارمندان ،سرگرد خالقی مسئول بسیج ادارات حوزه شهید بهشتی ،دکتر بیگ زاده راوی فتح ،صادق زاده مدیر کل و جمعی از پرسنل بهزیستی درمحل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این مراسم ،صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان با اشاره به تلاشهای رزمندگان ،ایثارگران ،جانبازان و شهدا 8 سال دوران دفاع مقدس گفت : قدرشناسی و ارج نهادن به رشادتهای این بزرگواران صرفاً محدود به هفته دفاع مقدس و مناسبتهای مرتبط نیست .
وی افزود : آنچه که امروز به واسطه حضور و دلاورمردیهای رزمندگان اسلام در 8 سال دوران دفاع مقدس داشته ایم موجب شده تا امروز ما در  ایران در رفاه و آسایش باشیم و این می طلبد تا در تمام ایام سال قدردان از جان گذشتگی های آنان باشیم .

مدیر کل بهزیستی با اشاره به اینکه وظیفه امروز ما پیروی از راه امام (ره )،شهدا و فرمایشان مقام معظم رهبری برای داشتن ایرانی سرافراز می باشد، افزود : رسیدگی به جامعه هدف بهزیستی زدودن چهره فقر از جامعه و فراهم آوردن رفاه مددجویان از اقداماتی است که بواسطه آن انقلاب اسلامی شکل گرفت.
در این مراسم سرهنگ حسینخانی ،مسئول سازمان بسیج کارمندان نیز با اشاره به آگاه بودن خانواده از طرح ها و برنامه های دشمن برای سست شدن بنیان خانوده ها گفت : اینک وظیفه ماست تا با معرفی شهدا و شناساندن چهره های واقعی و فعالیتهای رزمندگان و شهدا به نسل امروز جامعه را در مقابل رشادتهای این عزیزان و دسیسهه های دشمنان آگاه نماییم.
گفتنی است در ادامه این مراسم بزرگداشت که با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی توسط  یکی از فرزندان شهید و خواهر شهیدشاغل در بهزیستی همراه بود دکتر بیگ زاده راوی فتح از رزمندگان  دوران دفاع مقدس به بیان خاطراتی از آن دوران پرداخت.