مراسم تجلیل از ایثارگران شاغل در بهزیستی استان کرمان با حضور سردار حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، صادق زاده مدیرکل بهزیستی کرمان،عربنژاد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران  و پرسنل ایثارگر شاغل بهزیستی در سراسر استان کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ، دراین مراسم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ضمن ارج نهادن به مقام شهداء ، ایثارگران و جانبازان گفت : برگزاری مراسم تجلیل از ایثارگران فعالیتی ارزشمند است که به پاس قدردانی از خانواده های شهداء و رشادتهای ایثارگران باید همه دستگاهها انجام دهند.

سردار حسنی سعدی در ادامه به بیان خاطراتی از شهداء و رزمندگان دفاع مقدس پرداخت و افزود: شهدا 8 سال دوران دفاع مقدس ، انسانهای وارسته و بزرگی بودند که دردانه های خداوند بحساب می آنند و بزرگی آنها تا به انجا که خداوند می فرماید بیایید پیش من روزی بخورید و این نشان از جایگاه والای این عزیزان می باشد.
وی با بیان اینکه در تمام دنیا تکریم از افرادی که برای دفاع از میهن خویش جان خود را نثار نموده اند مرسوم می باشد اظهار داشت : وظیفه ی ما در ایران اسلامی بیش از دیگر کشور هاست زیرا رزمندگان 8 سال دوران دفاع مقدس برای دفاع از اسلام جان خود را نثار نمودند و ما باید به بهترین نحو قدردان و سپاسگذار جانفشانیهای این عزیزان باشیم.
در ادامه این مراسم صادق زاده مدیرکل بهزیستی کرمان نیز گفت : خانواده های شهدا نقش اصلی در حفظ انقلاب و استمرار آن را برعهده دارند که امیدوارم با حضور این افراد در مسیر پیشرفت ایران اسلامی قدمهای مؤثری برداشته شود.
وی با شاراه به اینکه پرسنل بهزیستی باتوجه به مأموریتهایی که برعهده دارند همه ایثارگر می باشند افزود: حضور پرسنل ایثارگر از خانواده شهدا و جانبازان در کنار دیگر پرسنل بهزیستی سعادتی است که می توان در حرکت رو به جلوی بهزیستی موثر باشد .
صادق زاده تجلیل از ایثارگران را بهانه ای برای پاسداشت ارزشهای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس دانست و اظهار داشت : تجربه در تمام دنیا نشان  داده که اگر ارزشهای تعریف شده  به فراموشی سپرده شوند آن جامعه دچار آسیب و مشکل می شود.
وی با تاکید بر اینکه وظیفه تمام جامعه ارج نهادن به خانواده های ایثارگران می باشد گفت : نباید هیچ گاه از یاد ببریم که خانواده های ایثارگر برای اینکه ما امروز در آسایش و امنیت اجتماعی زندگی کنیم چه زحماتی را متحمّل شده اند.
گفتنی است در ادامه مراسم تجلیل از ایثارگران بهزیستی که با اجرای برنامه های فرهنگی همراه بود ، با اهداء لوح سپاس و هدیه از پرسنل ایثارگر شاغل در بهزیستی تجلیل شد.