کارگاه آموزشی تربیت مربی طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان با حضور کارشناسان پیشگیری ازآسیب های اجتماعی بهزیستی و آموزش و پرورش ،ویژه دبیران مطالعات اجتماعی و تفکر و سبک زندگی به همت اداره کل بهزیستی و آموزش و پرورش استان کرمان در شهرستان رفسنجان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان این طرح که با همکاری دو مجموعه بهزیستی و آموزش و پرورش ، با هدف ارتقاء توانمندی های دانش آموزان در زمینه شیوه های همیاری اجتماعی و ایجاد و توسعه ظرفیت های مشارکت اجتماعی دانش آموزان برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی نوجوانان ویژه دانش آموزان پایه هشتم در سراسر کشور برگزار می گردد ؛در استان کرمان نیز در سال تحصیلی جاری همزمان با سراسر کشور در سومین سال متوالی درسه  شهرستان کرمان ،جیرفت و رفسنجان در 170 کلاس برگزار می شود.

لازم به ذکر است کارگاه آموزشی ویژه دبیران در شهرستان رفسنجان برگزار شد و در تاریخ  نهم و دهم آذر ماه 1397نیز در کرمان و جیرفت برگزار خواهد شد.

همچنین در تاریخ 1/9/97 جلسه ویدئوکنفرانس کلیک ویو با حضور رئیس و کارشناسان آمار و انفورماتیک شهرستان های بردسیر ، زرند ، انار و رفسنجان در شهرستان رفسنجان برگزار شد .